2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
січень | лютий | березень | квітень | травень | червень |
липень | серпень | вересень | жовтень | листопад | грудень |
![](/data/photomanager/893044149_main.jpg)
За інформацією Українського Гідрометцентру, 14-17 серпня на Київщині спостерігатиметься надзвичайний рівень пожежної небезпеки. ДТЕК Київські регіональні електромережі закликає мешканців області бути особливо обережними та дав 5 порад з електробезпеки поблизу енергооб'єктів.
![](/data/photomanager/1498754874_main.jpg)
Молодіжна громадська організація “Молоде Покоління” та благодійний фонд “Відсоток Небайдужих” у рамках Національного Фестивалю “Код Нації” розпочали підготовку та реалізацію низки заходів, присвячених 32-й річниці Незалежності України. Одним із таких заходів є Всеукраїнський конкурс творчих проєктів “Код Нації”, що відбудеться вже втретє.
![](/data/photomanager/1768162202_main.jpg)
Кагарлицький міський голова Олександр Панюта і секретар міської ради Людмила Демиденко взяли участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, комунальної власності, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва торгівлі та побуту, яку очолює Сергій Будюк.
![](/data/photomanager/1048862676_main.jpg)
Кагарличчина в черговий раз отримала допомогу від Благодійного фонду Лариси Ільєнко «Київська Русь». Її розподілили між Кагарлицькими багатопрофільною лікарнею та територіальним центром соціального обслуговування.
![](/data/photomanager/477902336_main.jpg)
Похорон воїна відбудеться 4 серпня. Траурний кортеж о 09.45 вирушить із Кагарлика від моргу по вул. Свято-Троїцькій і рухатиметься через центр міста, далі по вул. Столичній у напрямку Черняхова, де в місцевому храмі Святого Великомученика Димитрія Солунського відбудеться Богослужіння з чином похорону і прощання з померлим захисником України. Просимо всіх 4 серпня долучитися до створення живого коридору на шляху слідування траурного кортежу.