6 грудня 2023 року, середа, 03:19
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
НОВИНИ СЛУЖБИ 101
 • ЮНІ РЯТУВАЛЬНИКИ ДОПОМАГАЮТЬ У ПРОФІЛАКТИЦІ
 • ПОЖЕЖА!
 • ЗА ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ ЖНИВ
 • ЗА ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ ЕКОСИСТЕМ
 • ПАЛІЇ, СТЕРЕЖІТЬСЯ!
 • ПАЛІЇ, СТЕРЕЖІТЬСЯ!
 • БЕЗПЕКА ЖНИВ-2023
 • ЄДИНИЙ УРОК БЕЗПЕКИ
 • ЗБЕРЕГТИ ВРОЖАЙ
 • ЗБЕРЕГТИ ВРОЖАЙ
 • ЗБЕРЕГТИ ВРОЖАЙ, ЗАПОБІГТИ ПОЖЕЖАМ І НЕЩАСНИМ ВИПАДКАМ
 • ЗБЕРЕГТИ ВРОЖАЙ, ЗАПОБІГТИ ПОЖЕЖАМ І НЕЩАСНИМ ВИПАДКАМ
 • Зустріч із працівниками Ставівського психоневрологічного інтернату
 • З метою запобігання пожежам в екосистемах
 • РЕЙД ПО ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ
 • РЕЙД ПО ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ
 • З метою запобігання пожежам в екосистемах
 • РЕЙД ПО ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ
 • ЄДИНИЙ УРОК БЕЗПЕКИ
 • ЗАПОБІГТИ ПОЖЕЖАМ
 • І ЗНОВУ ПОЖЕЖІ: РАСАВКА СЛОБІДСЬКА
 • ЗНОВУ ПОЧАЛИСЯ ПІДПАЛИ?
 • РЕЙД ПО ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ КАГАРЛИЧЧИНИ
 • ЗАПОБІГТИ ВИНИКНЕННЮ ПОЖЕЖ В ЕКОСИСТЕМАХ
 • Єдиний урок з безпеки
 • Пожежно-профілактичне відпрацювання с. Стави

ЮНІ РЯТУВАЛЬНИКИ ДОПОМАГАЮТЬ У ПРОФІЛАКТИЦІ

З  метою запобігти  пожежам  та іншим надзвичайним  подіям  в екосистемах та загибелі людей на водних об’єктах 25 липня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно з командою ДЮРП «Відважіні рятівники» Кагарлицького ліцею №4 провели роз’яснювальну роботу серед населення Кагарлицької громади.

Юні рятувальники нагадали громадянам правил поводження на воді та поблизу водойм, правила пожежної безпеки в екосистемах, наголосили про заборону спалювання сухої рослинності та про наслідки,  до яких призводять пожежі.

Серед населення було розповсюджено листівки у вигляді наочої  агітації з правилами поводження на воді та правилами пожежної безпеки в екосистемах.

Особливу увагу населення було звернуто на дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

ПОЖЕЖА!

24 липня о 20:33 до оперативно–диспетчерської служби м.Кагарлик надійшло повідомлення про загорання стерні на полі  за межами м.Кагарлика.

На місце виклику було направлено черговий караул 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик  Після   прибуття  розвідкою було встановлено, що горить  легковий автомобіль та стерня на полі на площі 500 м.кв.

Пожежу було локалізовано о 20 год. 44 хв. та   ліквідовано о 21год. 10 хв. До гасіння пожежі залучалося  дві одиниці техніки та 6 чоловік особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.

ЗА ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ ЖНИВ ТА ЕКОСИСТЕМ

Для  пожежної безпеки об’єктів, задіяних до збирання, зберігання та переробки врожаю у період жнивної кампанії 2023 року інспекторський  склад Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області 20 липня провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками сільськогосподарських підприємств Кагарлицької громади. Працівники ДСНС перевірили наявність первинних засобів пожежогасіння,  необхідних для ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій,  нагадали працівникам правила пожежної безпеки під час збирання врожаю.

***

З метою запобігти  пожежам  та іншим  надзвичайним подіям в екосистемах та виявлення правопорушників правил пожежної безпеки 20 липня рятувальники Обухівського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів  с. Шубівка Кагарлицької громади. Громадянам нагадали правила пожежної безпеки в екосистемах, наголосили  на  забороні  спалювання сухої рослинності та  наслідках,  до яких призводять пожежі.

Особливу увагу населення було звернуто на дії в  разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.

РЕЙД ПО ВОДНИХ ОБ'ЄКТАХ

19 липня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели рейд по водних об’єктах Кагарлицької громади. Співробітники ДСНС нагадали громадянам правила  поводження на воді та поблизу водойм. Серед населення було розповсюджено листівки у вигляді наочної агітації з правилами поводження на воді.

Особливу увагу населення було звернуто на дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

ПАЛІЇ, СТЕРЕЖІТЬСЯ!

З метою запобігти  пожежам  та іншим надзвичайним подіям  в екосистемах та виявлення правопорушників правил пожежної безпеки 18 липня рятувальники Обухівського районного управління провели обстеження територій одного з населених пунктів Кагарлицької громади за допомогою БПЛА. Було оглянуто стан пожежної безпеки в місцях прилягання лісових масивів до полів та доріг на території населеного пункту.

***

З метою запобігти  пожежам  та іншим  надзвичайним подіям  в екосистемах та для  виявлення правопорушників правил пожежної безпеки 12 липня рятувальники Обухівського районного управління провели обстеження територій одного з населених пунктів Кагарлицької громади за допомогою БПЛА. Було оглянуто стан пожежної безпеки в місцях прилягання лісових масивів до полів та доріг на території населеного пункту.

ПОЖЕЖА В СТРІТІВЦІ

2 липня о 13:21 до оперативно–диспетчерської служби м.Кагарлик надійшло повідомлення про загорання господарчої будівлі за адресою: Обухівський район Ржищівська ОТГ, с.Стрітівка, вул.Польова 13.

На місце виклику було направлено черговий караул 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик  Після  прибуття  розвідкою було встановлено, що горить  господарча будівля  орієнтовно на площі 90 м.кв., а також що громадянин з опіками руки 2 ступеня потребував домедичної допомоги.

Пожежу було локалізовано о 14 год.  25 хв.  на площі 90 м.кв. та  ліквідовано о 14:34. До гасіння пожежі залучалося  три одиниці техніки та 6 чоловік особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.

БЕЗПЕКА  ЖНИВ-2023

З метою забезпечення пожежної безпеки об’єктів, задіяних до збирання, зберігання та переробки врожаю у період жнивної кампанії 2023 року, інспекторський склад Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області 10 липня  провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками сільськогосподарських підприємств Кагарлицької громади. Працівники ДСНС перевірили наявність первинних засобів пожежогасіння, необхідних для ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій, та нагадали працівникам правила пожежної безпеки під час збирання врожаю.

ЄДИНИЙ УРОК БЕЗПЕКИ

06 липня  рятувальники Обухівського районного управління провели Єдиний урок з безпеки з вихованцями одного з дошкільних навчальних закладів Кагарлицької громади. Під час заходу фахівці розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та відпрацювали дії під час цього сигналу. Дітям було наголошено правила пожежної безпеки як вдома, так і на вулиці, та як діяти,  опинившись в осередку пожежі.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

ЗБЕРЕГТИ ВРОЖАЙ, ЗАПОБІГТИ ПОЖЕЖАМ І НЕЩАСНИМ ВИПАДКАМ

З метою забезпечення пожежної безпеки об’єктів, задіяних до збирання, зберігання та переробки врожаю у період жнивної кампанії 2023 року, інспекторський склад Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно з працівниками ВП №1 Обухівського РУП ГУ НП у Київській області 5 і 6 липня провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками сільськогосподарських підприємств Кагарлицької громади. Працівники ДСНС перевірили наявність первинних засобів пожежогасіння, необхідних для ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій, та нагадали працівникам правила пожежної безпеки під час збирання врожаю.

***

Для запобігання пожежам та іншим надзвичайним подіям у житловому секторі 05 липня  рятувальники Обухівського районного управління разом із працівниками ВП №1 Обухівського РУП ГУ НП у Київській області провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Переселення Кагарлицької громади. Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побутіта надали рекомендації щодо користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення,  наголосили на забороні спалювання сухої рослинності та її залишків.

Особливу увагу населення було звернуто на дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

***

05 липня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно з працівниками ВП №1 Обухівського РУП ГУ НП у Київській області провели рейд по водних об’єктах с. Переселення Кагарлицької громади. Співробітники ДСНС нагадали громадянам правила поводження на воді та поблизу водойм. Серед населення було розповсюджено листівки у вигляді наочної агітації з правилами поводження на воді.

Особливу увагу населення було звернуто на дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

Інформаційно-роз'яснювальна робота

З метою запобігання  пожежам  в екосистемах Кагарличчини  30 червня співробітники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед  жителів  с. Переселення Кагарлицької громади. Нагадали громадянам про заборону спалювання сухої рослинності та її залишків. Рятувальники черговий раз  нагадали громадянам про наслідки, до яких призводять пожежі в екосистемах та санкції, передбачені за такі порушення.

Особливу увагу населення було звернуто на дії в  разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.

***

30 червня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели рейд по водних об’єктах с. Слобода Кагарлицької громади. Співробітники ДСНС нагадали громадянам правил поводження на воді та поблизу водойм. Серед населення було розповсюджено листівки у вигляді наочної агітації з правилами поводження на воді. Особливу увагу населення було звернуто на дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.    

Зустріч із працівниками Ставівського психоневрологічного інтернату

28 червня інспекторський складом Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провів зустріч із працівниками Ставівського психоневрологічного інтернату. Під час заходу рятувальники наголосили на дотриманні правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та відпрацювали дії під час цього сигналу. Фахівці ДСНС нагадали персоналу правила пожежної безпеки для лікувальних закладів, правила користування первинними засобами пожежогасіння, порядок дій у разі потрапляння під завали внаслідок бойових дій.

Також працівникам нагадали про правила поведінки на воді, правила пожежної безпеки в екосистемах та звернули увагу на поводження та дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

З метою запобігання пожежам в екосистемах

    З метою запобігання пожежам в екосистемах інспекторський склад Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області 26, 27. 28 червня провів інформаційно-роз'яснювальну роботу серед жителів Кагарлицької громади щодо забезпечення пожежної безпеки в природних екосистемах. Рятувальники наголосили громадянам про заборону випалювання залишків сухої рослинності та нагадали санкції, передбачені за  такі порушення.
    Особливу увагу було звернуто на порядок дій у разі виявлення ВНП.  

РЕЙД ПО ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ

23, 26, 27 червня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели рейд по водних об’єктах Кагарлицької громади. Співробітники ДСНС нагадали громадянам правила поводження на воді та поблизу водойм. Серед населення було розповсюджено листівки у вигляді наочної агітації з правилами поводження на воді.

Особливу увагу населення було звернуто на дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

Ні! - пожежам в екосистемах

З метою запобігання пожежам в екосистемах Кагарличчини 13,  14, 15 червня співробітники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення громади. Нагадали громадянам про заборону спалювання сухої рослинності та її залишків. Рятувальники черговий раз нагадали про наслідки, до яких призводять пожежі в екосистемах, та санкції, передбачені за такі порушення.

Особливу увагу населення було звернуто на дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

Єдиний урок з безпеки

09 червня  рятувальники Обухівськогорайонного управління провели Єдиний урок з безпеки з учнями одного з навчальних закладів Кагарлицької громади. Під час заходуфахівцірозповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та відпрацювали дії під час цього сигналу. Дітям було наголошено правила пожежної безпеки як вдома, так і на вулиці,  та  як діяти, опинившись в осередку пожежі.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії в  разі виявленнявибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

ЖНИВА!

З метою забезпечення пожежної безпеки об’єктів, задіяних до збирання, зберігання та переробки врожаю у період жнивної кампанії 2023 року інспекторський склад  Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області 09 червня провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками сільськогосподарських підприємств Кагарлицької громади. Працівники ДСНС перевірили наявність первинних засобів пожежогасіння необхідних для ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій та нагадали працівникам правила пожежної безпеки під час збирання врожаю.

ПРОФІЛАКТИКА ПОЖЕЖ В ЕКОСИСТЕМАХ

З метою запобігання виникнення пожеж в екосистемах Кагарлицької громади 09 червня співробітники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській провели інформаційно роз’яснювальну роботу серед населення громади. Нагадали громадянам про заборону спалювання сухої рослинності та її залишків. Рятувальники черговий раз нагадали громадянам про наслідки, до яких призводять пожежі в екосистемах, та санкції, передбачені за дані порушення.

ЗА БЕЗПЕКУ ПІД ЧАС ЖНИВ

Із  метою забезпечення пожежної безпеки об’єктів,  задіяних до збирання, зберігання та переробки врожаю в період жнивної кампанії 2023 року, інспекторський склад  Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області 08 червня провів  інформаційно-роз’яснювальну роботу з працівниками сільськогосподарських підприємств Кагарлицької громади. Працівники ДСНС перевірили наявність первинних засобів пожежогасіння, необхідних для ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій,  нагадали працівникам правила пожежної безпеки під  час збирання врожаю.

ЗАПОБІГТИ ПОЖЕЖАМ В ЕКОСИСТЕМАХ!

З метою запобігання пожежам  в екосистемах Кагарлицької громади 08червня співробітники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення громади. Нагадали громадянам про заборону спалювання сухої рослинності та її залишків. Рятувальники черговий раз нагадали громадянам про наслідки, до яких призводять пожежі в екосистемах, та санкції, передбачені за такі порушення.

ЗАПОБІГТИ ПОЖЕЖАМ В ЕКОСИСТЕМАХ І ЗАГИБЕЛІ ЛЮДЕЙ НА ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ

З метою запобігання  пожежам  в екосистемах та загибелі людей на водних об’єктах Кагарлицької громади 07 червня співробітники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення громади. Нагадали громадянам про заборону спалювання сухої рослинності та її залишків. Рятувальники черговий раз нагадали громадянам про наслідки, до яких призводять пожежі в екосистемах, та санкції, передбачені за ці порушення, а також інформували про правила поводження на воді та поблизу водойм.

Рейд  по водних об’єктах Кагарлицької громади

02червня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели рейд по водних об’єктах Кагарлицькоїгромади. Співробітники ДСНС нагадали громадянам правил поводження на воді та поблизу водойм. Серед населення було розповсюджено листівки у вигляді наочної агітації з правилами поводження на воді.

ЗАПОБІГТИ  ПОЖЕЖАМ В ЕКОСИСТЕМАХ

З метою запобігти  виникненню  пожеж в екосистемах та загибелі людей на водних об’єктах Кагарлицької громади 29 травня співробітники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення громади. Нагадали громадянам про заборону спалювання сухої рослинності та її залишків. Рятувальники черговий раз нагадали громадянам про наслідки. до яких призводять пожежі в екосистемах, та санкції, передбачені за такі порушення, правила поводження на воді та поблизу водойм.

Пожежно-профілактичне відпрацювання с. Мирівка

З метою запобігти  виникненню пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі 26 травня  рятувальники Обухівського районного управління спільно провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Мирівка Кагарлицької громади. Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в  побуті та надали рекомендації, щодо користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення,  наголосили на забороні спалювання сухої рослинності та її залишків. 

Особливу увагу населення було звернуто на дії в  разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

«НІ!» - ПОЖЕЖАМ В ЕКОСИСТЕМАХ!

З метою запобігти  виникненню  пожеж в екосистемах та загибелі людей на водних об’єктах Кагарлицької громади 23-25 травня співробітники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення громади. Нагадали громадянам про заборону спалювання сухої рослинності та її залишків. Рятувальники черговий раз нагадали громадянам про наслідки. до яких призводять пожежі в екосистемах, та санкції, передбачені за такі порушення, правила поводження на воді та поблизу водойм.

ЄДИНИЙ УРОК БЕЗПЕКИ

23 травня  рятувальники Обухівськогорайонного управління провели Єдиний урок   безпеки з учнями одного з навчальних закладів Кагарлицької громади. Під час заходуфахівцірозповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та відпрацювали дії під час цього сигналу. Дітям було наголошено правила пожежної безпеки як удома, так і на вулиці, як діяти,  опинившись в осередку пожежі.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії в  разі виявленнявибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

РЕЙД ПО ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ КАГАРЛИЧЧИНИ

23 травня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели рейд по водних  об’єктах Кагарлицької громади. Співробітники ДСНС нагадали громадянам правила поводження на воді та поблизу водойм. Серед населення було розповсюджено листівки у вигляді наочної агітації з правилами поводження на воді.

Пожежа в Кагарлику: горіла господарча споруда

19 травня о пів на третю дня в Кагарлику по вулиці Столична сталася пожежа: зайнялася господарча споруда. 

19 травня о 14:34 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про пожежу в місті Кагарлик по вулиці Столична. До місця виклику терміново направлено рятувальників 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.

Прибувши на місце виклику,  рятівники встановили, що горить господарча будівля, що не використовувалася.

Пожежу було локалізовано о 14:45 та повністю ліквідовано о 15:05.

Для ліквідації пожежі було залучено 7 рятувальників та 2 одиниці техніки.

Причина пожежі встановлюється.

ЄДИНИЙ УРОК ІЗ БЕЗПЕКИ

16 травня  рятувальники Обухівського районного управління провели Єдиний урок  із безпеки з учнями одного з навчальних закладів Кагарлицької громади. Під час заходу фахівці розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та відпрацювали дії під час цього сигналу. Дітям було наголошено на правилах пожежної безпеки як удома,  так і на вулиці,  як діяти,  опинившись в осередку пожежі.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії  в  разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

ЗАПОБІГТИ ПОЖЕЖАМ

Зметою запобігти  виникненню пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі 16 травня  рятувальники Обухівського районного управління провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Липовець Кагарлицької громади. Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті та надали рекомендації щодо користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення,  наголосили на забороні спалювання сухої рослинності та її залишків.

Особливу увагу населення було звернуто на дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

ОБЕРЕЖНО З ВОГНЕМ І БІЛЯ ВОДОЙМ!

З метою запобігти   виникненню  пожеж в екосистемах та загибелі людей на водних об’єктах Кагарлицької громади 15 травня співробітники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення громади. Нагадали громадянам про заборону спалювання сухої рослинності та її залишків. Рятувальники черговий раз нагадали громадянам про наслідки,  до яких призводять пожежі в екосистемах, та санкції, передбачені за такі порушення, нагадали і правила поводження на воді та поблизу водойм.

***

15 травня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели рейд по водних об’єктах  Кагарлицької громади. Співробітники ДСНС нагадали громадянам правила  поводження на воді та поблизу водойм. Серед населення було розповсюджено листівки у вигляді наочної агітації з правилами поводження на воді.

 

ЗНОВУ ПОЖЕЖА В КАГАРЛИКУ

15 травня об 00:11 до оперативно-диспетчерської служби м.Кагарлик надійшло повідомлення про загорання житлового будинку за адресою: Обухівський район, Кагарлицька МТГ, м. Кагарлик, вул. Ярослава Мудрого.  На місце виклику було направлено черговий караул 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик Після прибуття розвідкою було встановлено, що горить стіна кімнати нежитлового будинку орієнтовно на площі 3 м.кв . Пожежу було локалізовано о 00 год 40 хв на всій площі займання та ліквідовано о 00:58. До гасіння пожежі залучалося дві одиниці техніки та 7 чоловік особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.

ЗАПОБІГТИ ПОЖЕЖАМ В ЕКОСИСТЕМАХ

З метою запобігти   виникненню пожеж в екосистемах та загибелі людей на водних об’єктах Кагарлицької громади 11 травня співробітники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення громади. Нагадали громадянам про заборону спалювання сухої рослинності та її залишків. Рятувальники черговий раз нагадали громадянам про наслідки,  до яких призводять пожежі в екосистемах, та санкції, передбачені за такі порушення,  нагадали  й правила поводження на воді та поблизу водойм.

Зачастило: знову пожежа в Кагарлику. Цього разу горіла автівка

Упродовж останніх тижнів пожежі на Кагарличчині та Ржищівщині виникають ледь не щодня. Часом – і по кілька загорянь на день. Ось і 6 травня, ще зранку, кагарлицькі рятувальники гасили пожежі в Слободі, а по обіді отримали новий виклик – загорівся автомобіль у Кагарлику.

Повідомлення, що в Кагарлику по вулиці 97-Стрілецької  дивізії горить вантажівка ГАЗ-53,  до оперативно-диспетчерської служби м. Кагарлик надійшло 6 травня о 13:25.

Місце, де сталася пожежа, розташоване  практично поряд із 19 Державною пожежно-рятувальною частиною м. Кагарлик. Тож рятувальники за лічені хвилини вже гасили загоряння.

Виявилося, що горять борти автівки та сміття, яке  містилося в кузові вантажівки.

Пожежу кагарлицькі рятувальники повністю загасили о 13:40.

ПОЖЕЖІ В СЛОБОДІ

06 травня о 05 год. 04 хв.  до оперативно-диспетчерської служби м.Кагарлик надійшло повідомлення про загорання сміття на відкритій місцевості за адресою: Кагарлицька МТГ, с.Слобода.

На місце виклику було направлено черговий караул 19Її Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.

Після  прибуття  розвідкою було встановлено, що горить несанкціоноване сміттєзвалище орієнтовно на площі 100 м.кв.

Пожежу було локалізовано о 05 год. 52 хв. на  всій площі займання та  повністю ліквідовано о 08:20. Причина пожежі наразі встановлюється.

***

05травня о 10:39до оперативно-диспетчерської служби м.Кагарлик надійшло повідомлення про загорання літнього душу за адресою:

Обухівський район,  Кагарлицька МТГ,  с.Слобода,  вул.Незалежності, 34 .

На місце виклику було направлено черговий караул 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик  Після  прибуття   розвідкою було встановлено, що горить покрівля літнього душу та дрова  орієнтовно на площі 4 м.кв.

Пожежу було локалізовано о 10 год. 55 хв. на  всій площі займання та   ліквідовано о 11:00. До гасіння пожежі залучалося  дві одиниці техніки та 8 чоловік особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.

У Ставах рятувальники гасили господарчу будівлю

Повідомлення про те, що в селі Стави по вулиці Шевченка сталася пожежа, оперативно-диспетчерська служба Обухівського району отримала 3 травня о 16:35.

За місцем виклику направили відділення 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Кагарлик.

Прибувши в Стави, рятувальники виявили, що горить господарча будівля.

Пожежу було локалізовано о 16:58, а повністю ліквідовано о 17:47.

На місці виклику працювало 7 чоловік особового складу та 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки.

ВИЯВЛЕНО ТІЛО ЗАГИБЛОГО

14.04.2023 року орієнтовно о 13 годині 00 хвили пішов з дому рибалити на р. Дніпро житель с. Стайки Ржищівської МТГ, Обухівського району, Київської області та не повернувся. При проведенні пошукових робіт 14.04.2023 року було виявлено на березі р. Дніпро спорядження даного громадянина але пошукові результати на той час результатів не дали.

03.05.2023 року о 13 годині 19 хвилин до 19 ДПРЧ м. Кагарлик надійшло повідомлення про те, що на річці Дніпро в с. Стайки, Ржищівської МТГ, Обухівського району, Київської області виявлено тіло чоловіка. До місця події було направлено рятувальний підрозділ 19 ДПРЧ м. Кагарлик у складі 4 чоловік.

О 16 годині 00 хвилин рятувальники вилучили тіло загиблого з річки Дніпро. Загиблим виявився чоловік, громадянин 1962 р.н., який проживав в с. Стайки Ржищівської МТГ, Обухівського району, Київської області.

І ЗНОВУ ПОЖЕЖІ

До оперативно–диспетчерської служби м.Кагарлик 2травня о 21:33надійшло повідомлення про загорання сміття  за адресою :

Обухівський район,  Кагарлицька МТГ,  м. Кагарлик,  вул. Франка.

На місце виклику було направлено одне відділення 19-ї  Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик  Після   прибуття  розвідкою було встановлено,  що горить сміття  орієнтовно на площі 3 м.кв.

Пожежу було локалізовано о 21 год. 55 хв. на площі 3 м.кв. та   ліквідовано о 22:00. До гасіння пожежі залучалася  одна одиниця техніки  та 4 чоловіки  особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.

***

Подібна пожежа, але на значно більшій площі – 50 м.кв. – розгорілася 2 травня в Слобідській Расавці: повідомлення до оперативно-диспетчерської служби м.Кагарлик надійшло о 21:08.  На місце виклику було направлено одне відділення 19-ї ДПРЧ  м. Кагарлик . Пожежу було локалізовано о 21 год. 50 хв. на всій площі займання  та   ліквідовано о 22:00. До гасіння пожежі залучалося  одна одиниця техніки  та 3 чоловіки особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.

ЗНОВУ ПОЧАЛИСЯ ПІДПАЛИ?

29 квітня о 14:49до оперативно-диспетчерської служби м.Кагарлик надійшло повідомлення про загорання очерету за адресою: Обухівський район, Кагарлицька МТГ, с. Бурти, вул.Тутукіна.

На місце виклику було направлено одне відділення 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик  Після прибуття розвідкою було встановлено, що горить трав’яний настил та очереторієнтовно на площі 100 м.кв.

Пожежу було локалізовано о 15 год.  25 хв. та   ліквідовано о 15:38. До гасіння пожежі залучалася  одна одиниця техніки  та 3 чоловіки особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.

НЕЩАСТЯ НА ВУЛИЦІ ЩАСЛИВІЙ

29 квітня о 06:40 до оперативно-диспетчерської служби м.Кагарлик надійшло повідомлення про загорання житлового будинку за адресою: Обухівський район.  Кагарлицька МТГ,   с.Черняхів,  вул. Щаслива,  7.

На місце виклику було направлено черговий караул 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.  Після  прибуття  розвідкою було встановлено, що горить житловий будинок та господарча будівля, а також автомобіль «Волга» (д.н. 564-52 КХ): вогнем було охоплено  площу орієнтовно 70 м.кв.

Пожежу було локалізовано о 09 год. 20 хв.  на всій площі займання та   ліквідовано о 09:50. До гасіння пожежі залучалося  три одиниці техніки, «КаМАЗ»  ПрАТ «Агрофорт» та 10 чоловік особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.

ПОЖЕЖНО-ПРОФІЛАКТИЧНЕ ВІДПРАЦЮВАННЯ с. АНТОНІВКА

Зметою запобігти  виникненню  пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі 27 квітня  рятувальники Обухівського районного управління  провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Антонівка Кагарлицької громади. Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побутіта надали рекомендації щодо користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення,  наголосили на забороні  спалювання сухої рослинності та її залишків.

Особливу увагу населення було звернуто на дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

ДРУЖИНА ЮНИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ

26 квітня  рятувальники Обухівськогорайонного управління провели зустріч із дружиною юних пожежників-рятувальників. Обирали капітана та обговорювали обов’язки учасників дружини. Юні рятувальники демонстрували свої навички користування первинними засобами пожежогасіння,  знання правил пожежної та мінної безпеки.

 

АЕРОЗЙОМКА ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ПОЖЕЖАМ

Зметою запобігтивиникненню  пожеж та інших надзвичайних подій в екосистемах та виявлення правопорушників правил пожежної безпеки, 25 квітня рятувальники Обухівськогорайонного управління провели аерозйомку за допомогою БПЛА лісових масивів, прилягання лісових масивів до населених пунктів Кагарлицької та Ржищівської громади.  

Особливу увагу було звернуто на населені пункти: чи не спалюють суху рослинність та її залишки громадяни на присадибних ділянках.

 

РЕЙД ПО ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ КАГАРЛИЧЧИНИ

25 квітня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели рейд по водних об’єктах  Кагарлицької громади. Співробітники ДСНС нагадали громадянам правила поводження на воді та поблизу водойм. Серед населення було розповсюджено листівки у вигляді наочної агітації з правилами поводження на воді.

ЗАПОБІГТИ БІДІ

З метою запобігти пожежам  в екосистемах 24 квітня співробітники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення  Кагарлицької громади. Нагадали громадянам   про заборону спалювання сухої рослинності та її залишків. Рятувальники черговий раз нагадали  про наслідки, до яких призводять пожежі в екосистемах,  та санкції, передбачені за такі порушення.

24 квітня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели рейд по водних об’єктах  Кагарлицької громади. Співробітники ДСНС нагадали громадянам правил поводження на воді та поблизу водойм. Серед населення було розповсюджено листівки у вигляді наочної агітації з правилами поводження на воді.

Єдиний урок безпеки

20 квітня  рятувальники Обухівського районного управління провели Єдиний урок безпеки  в класі безпеки з учнями одного з навчальних закладів Кагарлицької громади. Під час заходу фахівці розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та відпрацювали дії під час цього сигналу. Дітям було наголошено правила пожежної безпеки як удома,  так і на  вулиці,  як діяти,  опинившись в осередку пожежі.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

З метою упередити виникнення пожеж та інших надзвичайних подій

Зметою упередити  виникнення пожеж та інших надзвичайних подій в екосистемах та виявлення правопорушників правил пожежної безпеки, 19 квітня рятувальники Обухівськогорайонного управління провели аерозйомку за допомогою БПЛА лісових масивів, прилягання лісових масивів до населених пунктів Кагарлицької та Ржищівської громади.  

Особливу увагу було звернуто на населені пункти: чи не спалюють суху рослинність та її залишки громадяни на присадибних ділянках.

***

З метою упередити виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі 19 квітня  рятувальники Обухівського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням Кагарлицької громади. Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побутіта надали рекомендації щодо користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення,  наголосили на забороні спалювання сухої рослинності та її залишків.

Особливу увагу населення було звернуто на дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

ЗАПОБІГТИ ВИНИКНЕННЮ ПОЖЕЖ В ЕКОСИСТЕМАХ

З метою запобігти виникненню пожеж в екосистемах 17 квітня співробітники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області разом із представниками органів виконавчого комітету Кагарлицької міської ради здійснили комісійне обстеження стихійних сміттєзвалищ, місць прилягання лісових масивів до полів та доріг, оглянули наявність мінералізованих смуг. Також поспілкувались із населенням щодо заборони спалювання сухої рослинності та її залишків. Рятувальники черговий раз нагадали громадянам про наслідки, до яких призводять пожежі в екосистемах, та санкції, передбачені за такі порушення.

ЗАДЛЯ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС СВЯТКУВАННЯ ВЕЛИКОДНЯ

Напередодні святкування Великодня співробітники Обухівського районного управління черговий раз провели зустріч із настоятелями церков. З метою запобігти виникненню пожеж та інших надзвичайних подій у культових спорудах рятувальники  провели інструктаж щодо дотримання правил пожежної безпеки під час відзначення Великодня та порядку дій у разі сигналу «Повітряна Тривога».

РЕЙД ПО ВОДНИХ ОБ’ЄКТАХ

13-14  квітня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели рейди  по водних об’єктах  Кагарлицької громади. Співробітники ДСНС нагадали громадянам правила поводження на воді та поблизу водойм. Серед населення було розповсюджено листівки у вигляді наочної агітації з правилами поводження на воді.

Запобігти  виникненню пожеж та інших надзвичайних подій

З метою запобігти виникненню пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі 11 квітня  рятувальники Обухівського районного управління спільно з працівниками ВП №1 Обухівського РУП ГУ НП у Київській області провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Леонівка та с. Горохуватка Кагарлицької громади.Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті та надали рекомендації  щодо користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення,  наголосили на забороні спалювання сухої рослинності та її залишків.

Особливу увагу населення було звернуто на дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

Єдиний урок безпеки

11 квітня  рятувальники Обухівського районного управління провели Єдинийурок безпеки з вихованцями одного з навчальних закладів Кагарлицької громади. Під час заходуфахівці розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та відпрацювали дії під час цього сигналу. Дітям було наголошено правила пожежної безпеки як удома, так і на вулиці, та як діяти,  опинившись в осередку пожежі.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

ПОЖЕЖА В ЧЕРНЯХОВІ

07 квітня о 16:15 до оперативно-диспетчерської служби м.Кагарлик надійшло повідомлення про загорання житлового будинку за адресою:

Обухівський район,  Кагарлицька МТГ,  с.Черняхів,  вул. Заводська, 63.

На місце виклику було направлено черговий караул 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.  Після  прибуття розвідкою було встановлено, що горить житловий будинок  орієнтовно на площі 14 м.кв., а також що власниця з опіками обличчя 1-2 ступеня потребувала домедичної допомоги.

Пожежу було локалізовано о 17 год. 00 хв. на площі 14 м.кв. та   ліквідовано о 17:30. До гасіння пожежі залучалося  дві одиниці техніки та 8 чоловік особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.

Єдиний урок безпеки

5 квітня  рятувальники Обухівського районного управління провели з вихованцями одного з навчальних закладів Кагарлицької громади. Під час заходу фахівці розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та відпрацювали дії під час цього сигналу. Дітям було наголошено правила пожежної безпеки як вдома так і на вулиці та як діяти,  опинившись в осередку пожежі.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

ПОЖЕЖА В КАГАРЛИКУ

03 квітня о 16:14 до оперативно–диспетчерської служби м.Кагарлик надійшло повідомлення про загорання господарчої будівлі по вул. Героїв Крут, 36.

На місце виклику було направлено черговий караул 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.  Після прибуття розвідкою було встановлено, що горить покрівля та перекриття орієнтовно на площі 60 м.кв .

Пожежу було локалізовано о 16:28 на площі 60 м.кв. та  повністю ліквідовано о 16:45. До гасіння пожежі залучалося  дві одиниці техніки та 7 чоловік особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.

Пожежно-профілактичне відпрацювання с.Кадомка

З метою запобігти  виникненню пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі 31 березня  рятувальники Обухівського районного управління спільно з працівниками ВП №1 Обухівського РУП ГУ НП у Київській області провели пожежно-профілактичне відпрацювання с.Кадомка Кагарлицької громади. Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті та надали рекомендації щодо користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення,  наголосили на заборону спалювання сухої рослинності та її залишків.

Особливу увагу населення було звернуто на дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

Єдиний урок безпеки

31 березня  рятувальники Обухівського районного управління спільно з працівниками ВП №1 Обухівського РУП ГУ НП у Київській області провели Єдиний урок безпеки з учнями одного з навчальних закладів Кагарлицької громади. Під час заходу фахівці розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та відпрацювали дії під час такого сигналу. Дітям було наголошено правила пожежної безпеки як удома, так і на вулиці, а також  як діяти,  опинившись в осередку пожежі.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

Обухівський район:

рятувальники проводять зустрічі з командами Руху юних рятувальників на території Обухівського району

Рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області  проводять зустрічі з командами Руху юних рятувальників Обухівського району та обговорюють плани проведення спільних уроків з безпеки життєдіяльності для учнів молодших класів.

Під час зустрічей з юними рятувальниками проводяться бесіди щодо дотримання правил безпеки у разі виявлення небезпечних знахідок, також  основні правила пожежної безпеки, щоб в майбутньому здобутими знаннями юні рятувальники могли поділитись з малечею. 

ДЮРПівці з уважністю дослухались до того, що їм розповідали рятувальники – фахівці Служби порятунку, щоб доступно донести цю  інформацію меншим дітлахам.

ЗАПОБІГТИ ВИНИКНЕННЮ ПОЖЕЖ

З метою запобігти  виникненню  пожеж та інших надзвичайних подій в екосистемах рятувальники Обухівського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів  Кагарлицької громади. Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах, про заборону спалювання залишків сухої рослинності та про відповідальність за вказані порушення.

Пожежі в Кагарлику і не тільки

Із настанням весняної пори почастішали випадки пожеж – як у довкіллі, так і в житлових та господарських приміщеннях.  Під час виїздів на ліквідацію вогнищ займання рятувальники використовують нову техніку, яка надійшла  від благодійної організації  з Австрії – дві сучасні пожежно-рятувальні машини Rosenbauer Steyr, повністю вкомплектовані необхідним спорядженням.

***

14 березня о 18:15 до оперативно-диспетчерської служби м.Кагарлик надійшло повідомлення про загорання трав’яного настилу за адресою:  Обухівський район, м.Кагарлик, вул. Павлова.

На місце виклику було направлено одне відділення 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.  Після  прибуття   розвідкою було встановлено, що горить  трав’яний настил орієнтовно на площі 200 м.кв.            

Пожежу було локалізовано о 18 год.  32 хв. на площі 200 м.кв. та  повністю ліквідовано о 18:40. До гасіння пожежі залучалися одна одиниця техніки та 3 чоловіка  особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.

***

14 березня о 13:05 до оперативно-диспетчерської служби м.Кагарлик надійшло повідомлення про загорання житлового будинку за  адресою:  Обухівський район, Ржищівська МТГ, с.Стрітівка, вул. Берегова,  49 а.

На місце виклику було направлено черговий караул 19–ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.  Після   прибуття   розвідкою було встановлено, що горить перекриття  житлового будинку орієнтовно на площі 8 м.кв.           

Пожежу було локалізовано о 13 год.  57 хв. на площі 8 м.кв. та  повністю ліквідовано о 14:25. До гасіння пожежі залучалося дві одиниці техніки та 7  чоловік особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.

***

14 березня о 16:09 до оперативно-диспетчерської служби м.Кагарлик надійшло повідомлення про загорання свинарника за  адресою:  Обухівський район,  Кагарлицька МТГ,  с. Землянка,  вул. Гагаріна,  80.

На місце виклику було направлено черговий караул 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.  Після  прибуття  розвідкою було встановлено, що горить перекриття  прибудови свинарника орієнтовно на площі 40 м.кв. та два тюки соломи.      

Пожежу було локалізовано о 16 год. 50 хв.  на площі 40 м.кв та  повністю ліквідовано о 16:57.  До гасіння пожежі залучалося дві одиниці техніки та 9 чоловік особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.

Аварія поблизу Новосілок, що на Кагарличчині: потерпілого із авто діставали рятувальники

26 лютого на Кагарличчині, поблизу села Новосілки, сталася ДТП. Пасажири авто потрапили до лікарні.

Повідомлення про те, що на автошляху Київ-Знам’янка, поблизу Новосілок, сталася дорожньо-транспортна пригода оперативно-диспетчерська служба м.Кагарлик отримала 26 лютого о 14:33. Потрібно було деблокувати потерпілого, якого затисло в авто.

За викликом прибув черговий караул 19–ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.

Виявилося, що автомобіль Chevrolet не втримався на дорозі та з’їхав  у  кювет. Автомобіль добряче потовкло, а один із пасажирів потребує допомоги – його затисло в салоні.

О 14:45 рятувальники розпочали деблокацію потерпілого. За 11 хвилин чоловіка було звільнено.

Трьох пасажирів Chevrolet госпіталізували до лікувальних закладів. Водій французького легковика медичної допомоги не потребував.

Провалилися під лід: в Кагарлику врятували рибалку з крижаної води

У Кагарлику двоє рибалок провалилися під лід. Один чоловік вибрався з води сам, а іншого дістали рятувальники.

Про те, що в Кагарлику на "Заводському" ставку рибака провалився під лід та не може вибратися на берег, оперативно-диспетчерська служба 19-державної пожежної рятувальної частини м. Кагарлик отримала повідомлення 18 лютого о 13:06.

За викликом негайно вирушили чергові рятувальники, які перебували на чергуванні.

Виявилося, що двоє рибалок опинилися в воді за 20 метрів від берега. Один із чоловіків зміг самостійно вибратися на лід. А от другий знаходився у крижаній воді та потребував допомоги.

Кагарлицькі рятувальники дістали чоловіка із води та передали працівникам Екстреної медичної допомоги. Медики доправили любителя зимової риболовлі до Кагарлицької багатопрофільної лікарні. У нього діагностували переохолодження.

"Зважаючи на нинішню зиму, значні коливання температури, любителям підлідної риболовлі потрібно бути вкрай уважними та обережними та дотримуватися правил поводження на льоду, - коментує подію Олександр Раснюк, начальник 19-ї ДПРЧ м. Кагарлик. - Пам'ятайте, що ваші життя та здоров'я важливіші за будь-який улов."

Що потрібно знати любителям зимової риболовлі

·      Бери на риболовлю мотузка довжиною 10-15 метрів.

·      Ніколи не перевіряй товщину льоду ударами ніг.

·      Під час руху по льоду слідкуй за поверхнею, обходь ділянки з кущами і травою. Ділянки під берегом являються небезпечними. Не забувай про лунки, котрі залишили інші рибаки.

·      Особливу обережність проявляй у місцях зі швидкою течією, джерелами, струмками та теплими стічними водами із підприємств. Якщо лід недостатньо міцний, негайно повертайся тим же шляхом назад. Роби обережні кроки не відриваючи ноги від поверхні.

·      Небезпечні місця на льоду як правило темніші інших, небезпечний каламутний, малопрозорий і білий лід.

·      Переправлятись краще групою, дотримуючись дистанції 5-6 метрів один від одного. Не йди на риболовлю сам.

·      Слідкуй за температурним режимом навколишнього середовища.

 Під час пожежі в Кагарлику врятували чоловіка

17 лютого в Кагарлику сталася пожежа. З будинку, що горів, пожежники врятували його господаря.

Повідомлення про пожежу в Кагарлику по вулиці Надзаводська  оперативно-диспетчерська служба Обухівського району отримала о 18:24 17 січня.

За викликом виїхав черговий підрозділ 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик.

Прибувши на місце події, рятувальники виявили, що горить в одній із кімнат будинку, а всередині приміщення перебуває  людина.

Чоловіка, а він виявився власником будинку, що горів, врятували та передали медикам.

Пожежу локалізували о 18:45, а повністю ліквідували о 19:15.

«Єдиний урок з безпеки»

13 лютого рятувальники Обухівського районного управління провели «Єдиний урок з безпеки» з вихованцями одного з дошкільних закладів Кагарлицької громади. Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори ДСНС нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога» та відпрацювали дії під час такого сигналу.  Дітям було наголошено  на  правилах   пожежної  безпеки як вдома, так і на вулиці,  як діяти,   опинившись  в осередку пожежі. Велику увагу рятувальники приділили правилам поводження на льоду.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії у разі виявленнявибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

Черговий  рейд по водоймах Кагарлицької та Ржищівської громад

З метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах рятувальники продовжують проводити бесіди з громадянами, зокрема рибалками, застерігаючи їх та нагадуючи  правила поведінки на льоду. Так, 11 лютого рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели черговий рейд по водоймах Кагарлицької та Ржищівської громад  та нагадали громадянам і рибалками правила  поводження на льоду, а  також надали їм пам’ятки у вигляді листівок.

ПОЖЕЖА В СЕЛІ ГОРОХОВОМУ

6 лютого сталася пожежа в селі Горохове Кагарлицької громади. Вогонь знищив дах будинку.

Після повідомлення про пожежу до диспетчерської служби 19-ї Державної пожежної рятувальної частини м. Кагарлик, за викликом виїхав черговий караул – дві одиниці техніки та 8 рятувальників.

Гасити пожежу розпочали о 15:38. Локалізували загоряння о 16:15, а ліквідували о 16:28.  Вогонь повністю знищив у хаті дах.

Запобігти виникненню пожеж

З метою запобігти  виникненню  пожеж під час користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення у разі вимкнення електропостачання, рятувальники Обухівського районного управління 02 лютого 2023 року провели роз’яснювальну роботу на об’єктах з масовим перебуванням людей  Кагарлицької громади. Працівники ДСНС надали рекомендації   щодо користування генераторами та нагадали, як діяти у разі виникнення пожежі.

***

З метою запобігти виникненню пожеж під час користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення у разі вимкнення електропостачання, рятувальники Обухівського районного управління 01 лютого 2023 року провели роз’яснювальну роботу на об’єктах з масовим перебуванням людей  Кагарлицької громади. Працівники ДСНС надали рекомендації  щодо користування генераторами та нагадали,  як діяти у разі виникнення пожежі.

 

«Єдиний урок з безпеки»

 

02 лютого рятувальники Обухівського районного управління провели «Єдиний урок з безпеки» з учнями одного з ліцеїв Кагарлицької громади. Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори ДСНС нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як вдома,так і на вулиці,  як діяти,   опинившись в осередку пожежі. Дітям було наголошено про правила поводження на льоду.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

***

01 лютого рятувальники Обухівського районного управління спільно з працівниками ВП №1 Обухівського РУП ГУ НП України в Київській області провели «Єдиний урок з безпеки» з учнями одного з ліцеїв Кагарлицької громади. Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем.  Інспектори ДСНС  нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як вдома,  так і на вулиці,  як діяти,  опинившись в осередку пожежі. Дітям було наголошено про правила поводження на льоду.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії  в  разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

Пожежно-профілактичне відпрацювання с. Горохове

З метою запобігти виникненню пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі 25 січня рятувальники Обухівського районного управління спільно з представниками ВП 1 Обухівського РУП ГУ НП України у Київській області, Кагарлицького відділення АТ «Київоблгаз» та працівниками старостату провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Горохове  Кагарлицької громади. Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побутіта надали рекомендації щодо користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення у разі вимкнення електропостачання.

Особливу увагу населення було звернуто на дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

Роз’яснювальна  роботана об’єктах органів місцевого самоврядування  Кагарлицької громади

Зметою запобігтивиникненнюпожеж під час користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення у разі вимкнення електропостачання,рятувальники Обухівського районного управління провели роз’яснювальну роботу на об’єктах органів місцевого самоврядування  Кагарлицької громади. Працівники ДСНС надали рекомендації, щодо користування генераторами та нагадали як діяти у разі виникнення пожежі.

«Єдиний урок з безпеки»

23 січня рятувальники Обухівського районного управління провели «Єдиний урок з безпеки» з учнями одного з ліцеїв Ржищівської громади. Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем. Інспектори ДСНС нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як вдома, так і на вулиці, та як діяти,  опинившись в осередку пожежі.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

Пожежно-профілактичне відпрацювання с. Бурти

З метою упередити  виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі 17 січня рятувальники Обухівського районного управління спільно з представниками ВП 1 Обухівського РУП ГУ НП України у Київській області та працівниками старостату провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Бурти  Кагарлицької громади. Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побутіта надали рекомендації  щодо користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення у разі вимкнення електропостачання.Особливу увагу населення було звернуто на дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

Інформаційно-розяснювальна  робота  в  Пункті незламності

 З метою упередити   виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі 16 січня рятувальники Обухівського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в пункті незламності  Кагарлицької громади. Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки  в  побуті, та надали рекомендації  щодо користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення  в  разі вимкнення електропостачання.Особливу увагу населення було звернуто на дії  в  разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

 

НАПЕРЕДОДНІ ВОДОХРЕЩА

На передодні святкування Водохреща з метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах рятувальники продовжують проводити бесіди з громадянами, рибалками, застерігаючиїхта нагадуючи  правила поведінки на льоду. Так,  16 січня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели черговий рейд по водоймах Кагарлицької та Ржищівської громад  і  нагадали громадянам  та  рибалкам   правила купання в  період святкування Водохреща,   правила поводження на льоду,  а  також надали їм пам’ятки у вигляді листівок.

Ще раз про правила поводження на льоду

Тільки-но позначки на термометрі опускаються нижче 0 градусів за Цельсієм, як на водоймах з’являється  значна кількість любителів зимової риболовлі. Тому з метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах рятувальники продовжують проводити бесіди з рибалками, застерігати їхта нагадувати правила поведінки на льоду. Так 10 січня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели черговий рейд по водоймах Кагарлицької та Ржищівської громад,   нагадали рибалками правила поводження на льоду та надали їм пам’ятки у вигляді листівок.

Інформаційно-розяснювальна робота серед населення  Кагарлицької громади

З метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі 10 січня рятувальники Обухівського районного управління провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення  Кагарлицької громади. Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті, та надали рекомендації щодо користування генераторами, свічками та іншими альтернативними джерелами живлення у разі вимкнення електропостачання.Особливу увагу населення було звернуто на дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

Пожежа в селі Землянка

10 січня до диспетчерської служби 19 ДПРЧ надійшло повідомлення про загорання житлового будинку в с. Землянка Кагарлицької МТГ. На місце події було направлено рятувальний підрозділ у складі двох автоцистерн. До місця події рятувальники прибули за 15 хвилин. Провівши розвідку,  виявили   загорання перекриття в місці проходження димохода пічного опалення. Завдяки вмілим та оперативним діям рятувальників вдалося запобігти розповсюдження вогню по всій площі житлового будинку. Повністю ліквідувати пожежу вдалосяза 30 хвилин.

ПОЖЕЖА В КАГАРЛИКУ

9 січня о 14:54 до оперативно-диспетчерської служби м.Кагарлик надійшло повідомлення про загорання житлового будинку  в м.Кагарлику по вул. Горького, 1.

На місце виклику було направлено черговий караул 19–ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик  Після прибуття на місце  розвідкою було встановлено, що горить житловий будинок  орієнтовно на площі 56 м.кв.

Пожежу було локалізовано о 15 год. 15 хв. на площі 56 м.кв. та  повністю ліквідовано о 16:15. До гасіння пожежі залучалося  дві одиниці техніки та 8 чоловік особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.

Рятувальники Обухівського районного управління провели ряд  навчань  із населенням району

3 січня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області з метою запобігання надзвичайних ситуацій або подій, пов’язаних із газовим обладнанням, генераторами та електронагрівальними приладами,  провели на території району навчання з населенням  щодо правил поведінки під час використання такого обладнання.

Під час заходів фахівці ДСНС звернули увагу на основні правила поведінки та кожному вручили пам’ятки,  на яких вказані правильні дії населення під час використання  такого  обладнання.

РОЗ’ЯСНЮВАЛЬНА РОБОТА  З ВІДВІДУВАЧАМИ ПУНКТУ НЕЗЛАМНОСТІ ТА НАСЕЛЕННЯМ

24 грудня інспекторський  склад  Обухівського районного управління перевірив  роботу «Пункту незламності» Кагарлицької громади,  провів роз’яснювальну роботу з відвідувачами пункту та населенням громади.

Фахівці ДСНС нагадали громадянам правила пожежної безпеки в побуті, правила користування пічним опаленням, електронагрівальними приладами та генераторами. Також громадянам роздано наочну агітацію у вигляді листівок.

***

23 грудня співробітники Обухівського районного управління з метою попередити  виникнення пожеж у житловому секторіпровели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жителів Кагарлицької громади.

Рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки в побуті, правила користування пічним опаленням та електронагрівальними приладами, генераторами. Також громадянам роздано наочну агітацію у вигляді листівок.

ЗАПОБІГТИ ПОЖЕЖАМ У ПЕРІОД НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ

21 грудня інспекторський  склад  Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провів  нараду з настоятелями культових споруд, розташованих на території Кагарлицької громади. З метою запобігти  пожежам  на об’єктах, задіяних до святкування Новорічних та Різдвяних свят, працівники ДСНС провели інструктаж із настоятелями церков, нагадали правила пожежної безпеки для культових споруд та правила користування первинними засобами пожежогасіння.

***

Напередодні святкування Новорічних та Різдвяних свят у  навчальних закладах  із  метою забезпечення пожежної безпеки  інспекторський  склад  Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провів  нараду з керівниками навчальних закладів Ржищівської громади. Фахівці ДСНС нагадали керівникам про правила пожежної безпеки в навчальних закладах з урахуванням сьогодення. В ході наради було звернуто увагу на наявність систем протипожежного захисту, первинних засобів пожежогасіння, наявності та відповідності вимогам шляхів евакуації під час проведення вищевказаних заходів, про дотримання рекомендацій у разі надходження сигналу «Повітряна Тривога!». Також керівникам освіти було наголошено про заборону використання газових балонів (горілок) для обігріву чи приготування їжі в навчальних закладах та правила користування генераторами.

***

З метою упередити  виникнення пожеж  у  культових спорудах у період святкування Новорічних та Різдвяних свят  інспекторський  склад  Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провів  огляд культових споруд Кагарлицької та Ржищівської громад й  інструктаж із  настоятелями церков.  У  ході оглядів було звернуто увагу на наявність систем протипожежного захисту, первинних засобів пожежогасіння, наявності та відповідності вимогам шляхів евакуації.

 

У селі Стрітівка від пожежі загинув чоловік

07 грудня 2022 року о 00 год 57 хв до оперативно-диспетчерської служби 19-ДПРЧ (м. Кагарлик) надійшло повідомлення про загорання в приватній господарчій будівлі в с. Стрітівка. Рятувальники прибули до місця події за 20 хв. У ході розвідки стало відомо, що в будівлі перебуває  чоловік. Рятувальники одразу приступили до гасіння пожежі та рятування чоловіка. Потрапивши до будівлі,  виявили тіло чоловіка 1954р.н. без ознак життя. За 15 хвилин загорання було ліквідовано. Вогнем знищено матрац, на якому знайшли чоловіка та оздоблення стіни в кімнаті.

Причина пожежі встановлюється.

«Єдиний урок з безпеки»

29 листопада рятувальники Обухівського районного управління спільно з працівниками ВП №1 Обухівського РУП ГУ НП України в Київській області провели «Єдиний урок з безпеки» з учнями одного з ліцеїв Кагарлицької громади. Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем. Інспектори ДСНС нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як вдома,так і на вулиці, та як діяти,  опинившись в осередку пожежі.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

***

25 листопада рятувальники Обухівського районного управління провели «Єдиний урок з безпеки» спільно з працівниками ВП №1 Обухівського РУП ГУ НП України в Київській області з учнями Шубівського ліцею. Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем. Інспектори ДСНС нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як удома,так і на вулиці, та як діяти,  опинившись в осередку пожежі.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

***

23 листопада рятувальники Обухівського районного управління провели «Єдиний урок з безпеки» спільно з працівниками ВП №1 Обухівського РУП ГУ НП України в Київській області з учнями Кагарлицького ліцею №4.

Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем. Інспектори ДСНС нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як удома,так і на вулиці, та як діяти,  опинившись в осередку пожежі.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

Інформаційно-роз’яснювальна робота з персоналом КЗ КМР  «Центр  дитячої та юнацької творчості»

21 листопада працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з персоналом КЗ КМР  «Центр  дитячої та юнацької творчості»  щодо дій у разі оголошення сигналу «Повітряна тривога». Також рятувальники нагадали працівникам освіти правила пожежної безпеки в закладах освіти та в побуті, основні причини, від яких виникають пожежі, та дії  в  разі виникнення пожежі.

Наприкінці заходу працівники ДСНС наголосили,   як правильно діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Пожежно-профілактичне відпрацювання с. Стави

З метою  упередити виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі 16 листопада рятувальники Обухівського районного управління спільно з працівниками ВП №1 Обухівського РУП ГУ НП в Київській області, Кагарлицького відділення АТ «Київоблгаз» та співробітниками органів місцевого самоврядування провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Стави Кагарлицької громади. Працівники служб нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки впобуті, оглянули правильність облаштування приладів опалення, електрогосподарства та надали рекомендації щодо усунення виявлених недоліків. Також працівники ДСНС нагадали мешканцям про заборону спалювання сухої рослинності та її залишків. Особливу увагу населення було звернуто на дії в  разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

Пожежа в Кагарлику: вогонь практично знищив будівлю

     Під ранок 11 листопада в Кагарлику сталася пожежа. Горіла господарча споруда в одному із обійсть міста. Про те, що в Кагарлику по вулиці Франка, 1 горить будівля до оперативно–диспетчерської служби м. Кагарлик повідомили о 04:46 11 листопада. За викликом виїхав черговий караул 19–ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Кагарлик. Прибувши на місце, рятувальники побачили, що горить сарай. Пожежу локалізували о 6:32 та повністю ліквідували о 8:10.  Вогонь повністю знищив покрівлю та перекриття будівлі площею 90 м2, пошкодив стіни, дрова поруч. Також полум’ям і температурою знищено господарчий інвентар, речі, дрова, що лежали в сараї.До гасіння пожежі залучалося  дві одиниці техніки та 7 чоловік особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.

Огляд  укриття на випадок повітряної тривоги

9 листопада працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області  взяли участь в огляді наявного приміщення одного з освітніх закладів Кагарлицької громади  для встановлення можливості використання його як найпростішого укриття для працівників та учнів закладу. Фахівці ДСНС нагадали працівникам про необхідність дотримання порядку дій за сигналом «Повітряна тривога».

«Єдиний урок з безпеки»

9 листопада рятувальники Обухівського районного управління провели «Єдиний урок з безпеки» з учнями Переселенського ліцею. Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем. Інспектори ДСНС нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як вдома,так і на вулиці та як діяти, опинившись в осередку пожежі. Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

30 жовтня ржищівські рятувальники дістали із води біля пірса в Ржищеві 13-річну дівчинку. У дитини переохолодження

 У неділю, 30 жовтня, о 09:45 на пункт зв’язку 19-державної пожежної рятувальної частини м. Кагарлик надійшло повідомлення, що у м. Ржищів у воді біля пірса знаходиться дівчинка. Дитина послизнулась, впала у воду та не може самостійно вибратись на берег. До місця події оперативно - за 10 хвилин після виклику - прибуло відділення 20-ДПРЧ м. Ржищів. Вони й врятували із холодного Дніпра 13-річну ржищівчанку.  Дівчинку рятувальники пожежним автомобілем відвезли до медичного закладу. За попередніми висновками лікарів у неї переохолодження.

Пожежно-профілактичне відпрацювання с. Слобода Кагарлицької громади

З метою упередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі 28 жовтня рятувальники Обухівського районного управління спільно з працівниками ВП №1 Обухівського РУП ГУ НП в Київській області, Кагарлицького відділення АТ «Київоблгаз» та співробітниками органів місцевого самоврядування провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Слобода Кагарлицької громади. Працівники служб нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в  побуті, оглянули правильність облаштування приладів опалення, електрогосподарства та надали рекомендації щодо усунення виявлених недоліків. Також працівники ДСНС нагадали мешканцям про заборону спалювання сухої рослинності та її залишків. Особливу увагу населення було звернуто на дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

«Єдиний урок з безпеки»

28 жовтня рятувальники Обухівського районного управління спільно з працівниками ВП № 1 Обухівського РУП ГУ НП в Київській області провели «Єдиний урок з безпеки» з учнями Переселенського ліцею. Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем. Інспектори ДСНС та співробітники Національної поліції нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як вдома так і на вулиці та як діяти,  опинившись в осередку пожежі.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії у разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів.

Інструктаж  із  керівництвом та персоналом закладу охорони здоров’я

21 жовтня співробітники Обухівського районного управління ГУ ДСНС України у Київській області провели інструктаж  із  керівництвом та персоналом закладу охорони здоров’я  Кагарлицької громади  щодо дій у разі оголошення сигналу  «повітряна тривога», загрози виникнення надзвичайної ситуації, пожежі, терористичного акту.

Працівники ДСНС нагадали працюючому персоналу порядок користування первинними засобами пожежогасіння, про заборону використання електронагрівальних приладів та користування пошкодженими електророзетками.

Також серед працівників було розповсюджено друковану продукцію у вигляді листівок.

«Єдиний урок з безпеки»

21 жовтня рятувальники Обухівського районного управління провели  в режимі онлайн «Єдиний урок з безпеки» з учнями Кагарлицького ліцею № 3. Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем. Інспектори ДСНС та Національної поліції нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як удома, так і на вулиці,  як діяти,  опинившись в осередку пожежі..

 

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів та вручили діткам пізнавальні листівки.

Запобігти виникненню  пожеж та інших надзвичайних подій

З метою запобігти виникненню  пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі 14 та 17 жовтня рятувальники Обухівського районного управління провели рейд серед населення Кагарлицької громади. Рятувальники нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в  побуті та екосистемах. Також працівники ДСНС нагадали мешканцям про заборону спалювання сухої рослинності та її залишків. Особливу увагу населення було звернуто на дії  в разі виявлення вибухонебезпечних чи інших підозрілих предметів.  

«Єдиний урок з безпеки»

6 жовтня рятувальники Обухівського районного управління провели «Єдиний урок з безпеки» з вихованцями одного з навчальних закладів Ржищівської громади. Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем. Інспектори ДСНС та Національної поліції нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як вдома,так і на вулиці, та як діяти, опинившись в осередку пожежі..

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії в  разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів і вручили діткам пізнавальні листівки.

***

4 жовтня рятувальники Обухівського районного управління спільно з працівниками відділу поліції№1 Обухівського РУП ГУ НП в Київській області провели «Єдиний урок з безпеки» з учнями одного з навчальних закладів  Кагарлицької громади. Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем. Інспектори ДСНС та Національної поліції нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як удома, так і на вулиці, як діяти,  опинившись в осередку пожежі.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів і вручили діткам пізнавальні листівки.

***

3 жовтня рятувальники Обухівського районного управління спільно з працівниками відділу поліції№1 Обухівського РУП ГУ НП в Київській області провели «Єдиний урок з безпеки» з учнями одного з навчальних закладів  Кагарлицької громади. Під час заходу рятувальники розповіли дітям про основні правила поведінки в умовах небезпеки, про заборону користування сірниками та відкритим вогнем. Інспектори ДСНС та Національної поліції нагадали про правила поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правила пожежної безпеки як удома, так і на вулиці, як діяти,  опинившись в осередку пожежі.

Під час заходу особливу увагу звернули на поводження та дії в разі виявлення вибухонебезпечних чи підозрілих предметів і вручили діткам пізнавальні листівки.

 

АРХІВ НОВИН СЛУЖБИ 101:

http://www.kagarlyk-mrada.gov.ua/pages/p1602

 
архів Опитування
Де Ви пропонуєте розмістити в Кагарлику Алею слави Героїв, які загинули під час російсько-української війни:
біля пам’ятника Героям Небесної Сотні
40 (9.24 %)
біля головної адмінбудівлі міської ради на місці існуючих стендів
284 (65.59 %)
у Кагарлицькому парку вздовж алеї, що веде від фонтану до Меморіалу Слави
99 (22.86 %)
маю власний варіант
10 (2.31 %)
архів Анонси подій

29.08.2023 року  з 10.00 до 12.00  у Кагарлику здійснюватиме прийом громадян  начальник Обухівської РВА Микола Миколайович КРАВЧУК.

Прийом відбуватиметься в приміщенні міської ради (вул.Героїв Небесної Сотні,1). Попередній запис за телефонами:  6-09-81 (Кагарлицька міська рада);  (04572)5-09-16 (Обухівська районна військова адміністрація).

Кагарлицька міська рада

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

пл. Незалежності, 1   

тел. приймальні  04573-6-12-10,

04573-6-09-81 

ел. пошта kagarlyk_rada@ukr.net

 

ЦНАП (відділ - Центр надання адміністративних послуг)

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

вул. Героїв Небесної Сотні, 1   

     ел. пошта cnap.kagarlyk@ukr.net

     тел.  04573-6-09-83   

Графік прийому громадян у ЦНАПі

Понеділок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Вівторок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Середа: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Четвер: з 08:30 до 20:00 без перерви на обід;

П’ятниця: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Субота, неділя – вихідний день.

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи  у мережах Кагарлицької та Ржищівської громад. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії  в таких населених пунктах:

Публікуємо графік "ПРЯМИХ ЗВ'ЯЗКІВ" жителів громади з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ:

МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВОЛОНТЕРІВ, ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА БІЖЕНЦІВ УКРАЇНИ звертається з проханням долучитися до ініціативи «НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕЄСТР ВОЛОНТЕРІВ УКРАЇНИ Міжнародної асоціації волонтерів, переселенців та біженців України».  

БФ «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation / UWCF, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України:

ГО «Вектор прав людини» запрошує до участі у поглибленій тренінговій програмі «Допомога допомагаючим» для спеціалістів та спеціалісток, які надають правову, психологічну та психосоціальну допомогу потерпілим від війни рф проти України.

До 32-ї річниці Незалежності України  організовується проведення Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації». Конкурс відбуватиметься з 10 липня по 30 вересня 2023 року та має такі етапи:

Публікуємо витяг із наказу  "ПРО ПРОВЕДЕННЯ МОБІЛІЗАЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ":

У зв’язку з проведенням робіт із метою забезпечення виконання вимог до дизайну офіційних вебсайтів органів виконавчої влади, затверджених Наказом Міністерства Цифрової трансформації України від 23 червня 2022 року №57,  ТИМЧАСОВО доступ до матеріалів сайту може бути обмеженим!

Просимо вибачити за тимчасові незручності! 

Актуальні новини публікуються на офіційній сторінці громади у Facebook 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100070883606005

Шановні жителі села Стави!

   Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що з 12.06.2023 року буде відновлено автобусний маршрут

о 06.45  «Стави - Кагарлик»  щоденно (крім суботи).

Для безперебійного руху автобусного маршруту просимо провести роз’яснювальну роботу серед жителів для збільшення кількості пасажирів.

Публікуємо ГРАФІК виїзних прийомів заступників  Кагарлицького міського голови на  серпень  2023 року:

У зв’язку з випадками отруєння дітей  Миронівська філія ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ» проводить дослідження води з  індивідуальних колодязів (безкоштовно), що використовується для споживання дітьми  віком до 3-х років:

Національна програма «ВідНОВА:UA» націлена на активну, драйвову молодь віком від 18 до 35 років, та людей, які бажають дізнатися більше про свою країну,  які вже відвідали багато місць в Україні й на тих, хто тільки мріє про подорожі:

Комунальному підприємству Кагарлицької міської ради «Міськрембудсервіс» на постійну роботу потрібні працівники благоустрою міста.

Основна вимога: уміння працювати з бензоінструментами.

Оплата праці – згідно зі штатним розписом.

Тел. для довідок  5-23-81.

Адміністрація КП КМР «Міськрембудсервіс»

Науково-освітній центр професійного розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пропонує програму підвищення кваліфікації «Військовий облік на підприємствах, в установах, організаціях, державних органах та органах місцевого самоврядування».

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє.

З 01 квітня 2023 року змінено адресу для листування (поштову адресу):

08001, Київська область, смт Макарів, вул. Варшавська (Пушкіна), 3Б.

Просимо всю просту, цінну, рекомендовану кореспонденцію направляти за новою адресою.

Юридична адреса: 08500, Київська область, м.Фастів, вул. Саєнка Андрія, 10.

В умовах воєнного стану вкрай важливо дбати не лише про особисту безпеку, а й безпеку та недоторканість оселі. Найшвидший та найнадійніший спосіб захистити свій дім – це встановлення сигналізації.  Таку послугу надає спеціалізований підрозділ МВС – поліція охорони. Наряди швидкого реагування працюють цілодобово і мають право виїжджати під час комендантської години:

З метою утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей та пріоритетів  проводиться  Всеукраїнський літературний  конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»:

У зв’язку з активністю нового молодіжного руху «Редан», який є російською інформаційно-психологічною операцією з використанням підлітків для внутрішньої дестабілізації,  Служба у справах дітей та сім’ї  звертається:

Публікуємо звіт післяпроєктного моніторингу довкілля «Реконструкція діючого свинокомплексу по вул. Журавлівка, 1Б в с. Новосілки»

Команда BOOSTYLABS за підтримки BITONFEED оголошує про початок конкурсу для студентів українських вузів.

Оголошуємо про початок конкурсу на грант, у розмірі 20000 гривень.

Міжнародна  гуманітарна організація «Людина в біді» («People in Need»): у нас  безперервно працює Гаряча Лінія психологічної допомоги і підтримки для дорослих і дітей за номером нашого телефону Довіри 0 800 210 160 (конфіденційно, анонімно та цілодобово) безкоштовно зі всіх операторів в Україні.

Публікуємо графік руху маршрутки на Кагарлик-2, який діє з 13.03.2023 р.:

ДТЕК "Київські Регіональні Електромережі"  пропонує для ознайомлення ГРАФІК СТАБІЛІЗАЦІЙНИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ.

Застосовується тільки у разі,  якщо у НЕК "Укренерго" виникне потреба збалансувати енергосистему

ЛЮДИНА - НЕ ТОВАР! Цінність людського життя - не предмет торгівлі людьми! Торгівля людьми - порушення основоположних прав і свобод

людини і громадянина!  Якщо стосовно Вас або членів Вашої родини вчиняли такі дії:

Жителі Київщини!
    У Київській обласній військовій адміністрації працює телефон «Гарячої лінії».  Якщо вам необхідна консультація щодо роботи структурних підрозділів ОВА, допомога, реагування на будь-яку надзвичайну ситуацію чи випадок на території Київської області, звертайтеся за телефоном: (044) 363 07 34.
? «Гаряча лінія» працює в робочі дні - понеділок-п’ятниця з 9.00 до 18.00.

Повідомляємо, що  Кагарлицька ДПІ  здійснює прийом громадян  за адресою: м. Кагарлик, вул. Незалежності, 1,  (колишнє  Управління соціального захисту),  1 поверх, у приміщенні   магазину  "Оріфлейм" біля перукарні "Вікторія"

ЮНІСЕФ разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям», яка містить відповіді на такі запитання:

До уваги споживачів електроенергії публікуємо  ГРАФІК АВАРІЙНОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ:

КП КМР «ЖЕО» нагадує, що користуватися газовими балонами у квартирах багатоквартирних будинків заборонено!

Газовий балон – це є джерело підвищеної небезпеки.

Обігрівати приміщення за допомогою газових плит/балонів заборонено!

Не нехтуйте правилами безпеки, порушення правил може коштувати життя.

Будьте обережними та відповідальними.

                                                                            Адміністрація КП КМР «ЖЕО»

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:

В Україні діє державний портал для розшуку дітей – інформаційна платформа «Діти війни», що допомагає правоохоронним органам збирати дані про юних українців, які постраждали під час війни, зокрема зникли безвісти або були переміщені на тимчасово окуповані території та депортовані до російської федерації:

Кагарлицька міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо демонтажу, заміни елементів пам’яток Другої світової війни, що поширюють радянські та російські міфи, мають комуністичну символіку, та щодо зміни назв вулиць, провулків, які названі на честь російських та радянських діячів політики, літератури, мистецтва тощо, у населених пунктах Кагарлицької міської територіальної громади:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020р. №783 утворено Головне управління Національної соціальної сервісної служби у м. Києві та Київській області як територіальний орган Національної соціальної сервісної служби України:

До уваги багатодітних родин, які виховують від 4-х і більше дітей віком від 4 до 9 років:

 

У Центрі Товариства Червоного Хреста України (м. Кагарлик, вул. Паркова, 10 – колишня чорнобильська аптека, магазин «Оптика») наявні розвивальні рюкзачки:

     Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я України» з 1986 року надає безоплатну медичну допомогу населенню всіх регіонів України, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи:

Долучайтеся до безкоштовної гарячої лінії Благодійного фонду "ПРАВО НА ЗАХИСТ"!

Розмовний клуб "УКРАЇНСЬКА ДЛЯ ВСІХ" при Центральній бібліотеці   запрошує: 

Український  державний  інститут  культурної спадщини розробив  спеціальний Telegram чат-бот (https://t.me/ZhuynovanaSpadshchyna_Bot), за допомогою якого збираються свідчення злочинів проти культурної спадщини, вчинених російськими окупаційними військами на території України:

Із  16.05.2022 року відновлює прийом громадян державний нотаріус. Графік роботи:  понеділок – п’ятниця з 08.00 до 13.00. Державний нотаріус працює за  за адресою: м. Кагарлик, вул. Паркова, 2 (каб №3 - другий поверх приміщення Центральної аптеки). Тел. для довідок 098 914 30 14 – Грачова Лілія Ігорівна.

Публікуємо тарифи на послуги з дослідження  щодо безпечності питної води, які надає Центральна випробувальна державна лабораторія Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві:

Зацікавлені можуть звертатися за адресою: м.Кагарлик, вул.Паркова, 14а або за номером телефону 6-10-02, 5-17-33.

ДО УВАГИ ПОКУПЦІВ! На прохідний ТОВ "Борошномельна компанія "ТЕВІ" за адресою м.Кагарлик, вул.Свято-Троїцька здійснюється продаж борошна (товар фасовано по 10 кг та 50 кг) ЗА ЦІНОЮ ВИРОБНИКА.

Служба у справах дітей  та сім’ї Кагарлицької міської ради  просить родини з дітьми (до18 років), які у зв’язку з воєнними діями  на території України переїхали до нашого міста, звернутися до ССДС для реєстрації місця тимчасового перебування!

Місцезнаходження ССДС:  Кагарлицький НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей".

У  межах  програми  "єПідтримка"  мешканці  Київщини,  які  втратили  роботу,  можуть  отримати  допомогу  від  держави    в    розмірі  6500  грн.   

Публікуємо адреси і телефони ВІДДІЛІВ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ В ОБУХІВСЬКОМУ РАЙОНІ:

Просимо терміново відгукнутися тим, хто може допомогти з житлом біженцям із зони бойових дій  – прихистити в себе або здати в оренду кімнату, квартиру чи  хату. Телефонуйте в міську раду: (04573)6-09-81.

Завантажте собі додаток  у Google Play Market (https://bit.ly/35kDDkz) та AppStore (https://apple.co/3K6v9fD) або підпишіться на телеграм-канал Київської обласної військової адміністрації https://t.me/kyivoda - і ви матимете інформацію про оголошення і відбій тривоги.

У Кагарлику в приміщенні міського Будинку культури (вул. Незалежності, 12) працює пункт збору гуманітарної допомоги для наших воїнів, жителів громади, які опинилися в складних життєвих обставинах,  та переселенців:

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» є потужним загальнонаціональним об'єднанням благодійних та волонтерських спільнот, яке активно діє з 2011 року та об’єднує понад 70 активних членів Асоціації:

Кагарлицька міська рада інформує: 21.04.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів  України №397«Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» (далі – Постанова №397), яка набирає чинності з 01.01.2022 року:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація"  пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника  КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація" за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація ЖЕО

Повідомляємо, що у зв’язку зі службовою необхідністю змінено адресу  електронної поштової скриньки (Rvk-kagarlik@ukr.net  - ця скринька була видалена, надіслані листи прийматися не будуть). У подальшому листи слід надсилати на поштову скриньку  kagarlik@post.mil.gov.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Офіційні сайти та місцеві ЗМІ