КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, 14 СІЧНЯ 2022
У Київській області погіршення погодних умов. За інформацією Українського Гідрометцентру, упродовж 14-15 лютого в регіоні очікується погіршення погодних умов — пориви вітру до 20 метрів на секунду, на дорогах ожеледиця. Рівень небезпечності — І (жовтий). 14 січня вдень місцями очікується пориви вітру до 27 метрів на секунду (II рівень небезпечності, помаранчевий). Негода вже стала причиною аварійних відключень електроенергії в регіоні.
Станом на 12.00 годину без електропостачання залишилися 23 населених пункти повністю та 34 частково. Через пориви вітру знеструмлені 22 лінії електропередачі 6-10 кВ і 628 трансформаторних підстанцій.
«ДТЕК — надійна та відповідальна компанія, яка працює 24/7, аби забезпечити всіх клієнтів світлом. Спеціалісти ДТЕК Київські регіональні електромережі перейшли на посилене чергування та готові оперативно ліквідовувати аварії у разі потреби. Наразі найбільше від негоди постраждали населені пункти у Бородянському та Вишгородському енерговузлах. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб в найкоротші терміни повернути світло в оселі клієнтів», — зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.
ДТЕК Київські регіональні електромережі просить мешканців області бути обережними, не наближатися до оголених проводів та обірваних ліній.
Інформаціюпро аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі «Немає електроенергії?».Якщо ваша адреса там є, — спеціалісти вже знають про відключення і відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу — повідомте про відключення у зручний спосіб: через мобільний додаток «Мережі онлайн» (додаток доступний вAppStoreтаGoogle Play Market), чат-бот уViberі Telegramабо приватні повідомлення на сторінці ДТЕК Київські регіональні електромережі уFacebook.
ДОВІДКА
ДТЕК– лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.
У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов'язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.
У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.
У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн.
100% компанії належить SCMLimited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.