КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, 23 ГРУДНЯ 2021
На Київщині стовпчики термометрів опустилися нижче 0 °C. За прогнозами синоптиків така температура триматиметеся найближчими тижнями. Для того, щоби підтримувати комфортну температуру у своїх домівках люди все частіше вмикають опалювальні прилади та потужну побутову техніку. Як наслідок, збільшується навантаження на електромережі області, що може призвести до аварійних знеструмлень. ДТЕК Київські регіональні електромережі підготував для своїх клієнтівпоради, як уникнути перенавантаження мережі та мати стабільне електропостачання в морози.
«ДТЕК надійна, відповідальна компанія. Під час холодів наші аварійно-ремонтні бригади працюють у посиленому режимі, щоби не допустити аварій на лініях та підстанціях. Водночас ми радимо своїм клієнтам не перенавантажувати мережу для того, щоби в найлютіші морози не залишитися без електроенергії», —зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.
З турботою про своїх клієнтів ДТЕК Київські регіональні електромережі підготував поради з енергоефективності взимку:
- Надавайте перевагу енергоефективним та енергоощадним приладам, які маркуються літерами А, А+ та вище. Особливу увагу слід приділити таким потужним побутовим приладам, як холодильник, бойлер, кондиціонер тощо.
- Намагайтесь уникати пікових годин навантаженьна мережу з 7:00 до 11:00 та з 20:00 до 22:00. Через підвищене електроспоживання в цей час є ризик аварійних ситуацій як в окремій квартирі, так і в цілому районі.
- Не вмикайте одночасно кілька потужних електроприладів. Особливо це важливо для будинків побудованихдо 2000 року. Їхні внутрішні електромережі, як правило, не розраховані на високі навантаження.
- Вмикайте потужні побутові прилади вночі – з 23.00 до 7.00. Це дасть змогу уникнути аварійних сплесків навантаження, а також заощадити до 50% на «нічному» тарифі.
- Перевірте, чи не перевищуєте ви дозволену потужність. За допомогою спеціального калькуляторапорахуйте потужність ваших побутових приладів. У разі необхідності подайте заявку на збільшення потужності.
- Перейдіть на трифазнепідключення. Це дасть вам можливість розподілити потужність та виділити окрему фазу на електроопалення або потужний електроінструмент.
- Майте під рукою контакти професійного електрика. Саме він зможе усунути несправність у мережі приватного будинку. Якщо ж проблема у внутрішньобудинковій мережі багатоквартирного будинку – зверніться до керуючої компанії або ОСББ.
Пам’ятайте, що про відсутність світла можна сповістити ДТЕК Київські регіональні електромережі через:
- сайт ДТЕК Київські регіональні електромережі.
- застосунок «Мережі онлайн» (доступний в AppStore та Google Play Market).
- сторінку у Facebook.
- чат-бот у Telegram чи Viber.
- за телефонами: 044 459-07-40, 067 495-70-40, 099 495-70-40, 093 495-70-40.
Дізнатися про планові та аварійні відключення можна в групі у Viber «ДТЕК info KРЕМ».
Раніше ДТЕК Київські регіональні електромережі опублікував відеопро те, що робити коли вдома зникло світло.
ДОВІДКА
ДТЕК– лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.
У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов'язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.
У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.
У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн.
100% компанії належить SCMLimited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.