КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, 06 ГРУДНЯ 2021
ДТЕК Київські регіональні електромережі розуміє важливість стабільного електрозабезпечення лікарень для хворих на COVID-19. Компанія ініціювала перевірку електрообладнання, що живить 26 медичних закладів області. У 7 установах охорони здоров’я усунили на електричному обладнанні потенційні ризики аварійного відключення електроенергії. Також компанія коригує графіки планових робіт для клієнтів, що підключені до кисневих концентраторів в домашніх умовах.
ДТЕК – надійний партнер суспільства. Безперебійне електропостачання медичних установ в умовах протидії розповсюдженню COVID-19 – одне з основних завдань ДТЕК Київські регіональні електромережі.
«Це вже друга перевірка, яку ми ініціювали від початку пандемії задля уникнення аварійного відключення електроенергії у медичних закладах з ліжками інтенсивної терапії. Наші фахівці провели ремонтні роботи на енергооб’єктах, забезпечили резервні джерела живлення, де це було необхідно, розчистили лінії електропередачі від зелених насаджень, щоб зменшити ймовірність аварійності. Загалом наші фахівці перевірили електромережі, які живлять 26 опорні бази в Київській області для лікування COVID-19. У 7 установ усунили на обладнанні потенційні ризики, які могли привезти до аварійних відключень», – повідомив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.
Станом на початок грудня 2021 року електромережі в управлінні ДТЕК Київські регіональні електромережі повною мірою відповідають технічним нормам якості електропостачання. Однак, безперебійність подачі світла в медустановах також залежить від справності внутрішньолікарняних мереж. Просимо керівників медичних установ відповідально поставитися до обстеження внутрішніх електромереж та, у разі виявлення, оперативно усунути несправності на устаткуванні.
Разом з тим, через нову хвилю пандемії в медзакладах бракує місць для лікування хворих у тяжкому стані. Тих, кому не вистачило ліжка в медичному закладі, підключають до кисневих концентраторів вдома. Розуміючи цю ситуацію, ДТЕК Київські регіональні електромережі коригує графіки планових робіт за адресами, де проживають тяжкохворі підключені до кисневих концентраторів.
«Планові ремонти — запорука стабільного функціонування всієї енергосистеми Київської області. Але ми розуміємо, що для тяжкохворих, під'єднаних до медичного обладнання в домашніх умовах, стабільне постачання електроенергії – на вагу життя. Саме тому ми тимчасово змінюємо наші графіки планових ремонтів за адресами, де люди потребують безперебійного електропостачання», – зазначив Віталій Шайда.
ДТЕК Київські регіональні електромережі наразі самостійно збирає адреси хворих, що потребують безперебійної подачі світла. Ми запрошуємо до співпраці лікарні, міські та обласні адміністрації, благодійні та громадські організації, що володіють інформацією про хворих, що приєднані до концентраторів вдома.
Для зв’язку з компанією з питань такої співпраці запрошуємо організації заповнити зручну формуна сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі за посиланням.
ДОВІДКА
ДТЕК– лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.
У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов'язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.
У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.
У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн.
100% компанії належить SCMLimited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.