КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ, 01ЛИСТОПАДА2021
Із суботи, 30 жовтня на Київщині почав діяти «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Через введення в області обмежень, передбачених «червоною зоною» карантину, заради безпеки клієнтів та співробітників компанії, ДТЕК Київські регіональні електромережі тимчасово припинив особистий прийом клієнтів у Центрах обслуговування клієнтів. Всі послуги та довідкову інформацію компанія надає дистанційно, в тому числі через зручні онлайн канали, які працюють у цілодобовому режимі.
«ДТЕК — надійна, відповідальна компанія. Ми створили зручні та прості у використанні дистанційні канали зв’язку з компанією. Завдяки ним, клієнти, залишаючись вдома, можуть вирішити всі питання, які пов’язані з роботою оператора системи розподілу. Онлайн сервіси, які сьогодні пропонує компанія клієнтам, дозволяє передати покази лічильника, повідомити або дізнатися інформацію про відсутність електроенергії. Окрім того, наші клієнти можуть дистанційно замовитиприєднання до мережі або збільшення потужності, подати заявку щодо роботи приладу обліку», — підкреслив Віталій Шайда, генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі.
Оберіть зручний спосіб зв’язку з компанією:
- сайтДТЕК Київські регіональні електромережі;
- чат-бот у ViberабоTelegram;
- особистий кабінетна сайті ДТЕК Київські регіональні електромережі;
- мобільний додаток «Мережі онлайн» (додаток доступний вAppStoreта Google Play Market);
- IVR-меню кол-центру: (044) 4590740, (067) 4957040, (093) 495-70-40 або (099) 495-70-40.
Якщо ж ваше питання вимагає письмового звернення в компанію і не може бути вирішене через дистанційні канали обслуговування, то ДТЕК Київські регіональні електромережі передбачив спеціальні скриньки для кореспонденції в усіх центрах обслуговування клієнтів. Такі листи будуть виймаються звідти в залежно від швидкості наповнення, та відповідь по ним буде надаватися упродовж передбаченого законодавством періоду.
ДОВІДКА
ДТЕК– лідер і найбільший приватний інвестор енергетичної галузі України. Наші підприємства видобувають вугілля і природний газ, виробляють електроенергію на сонячних, вітрових і теплових електростанціях, здійснюють трейдинг енергоресурсами на українському і зарубіжних ринках, розподіляють і поставляють електроенергію споживачам, надають клієнтам послуги з енергоефективності та розвивають мережу швидкісних зарядних станцій.
У Новій стратегії 2030 ДТЕК зобов'язався трансформувати бізнес в більш екологічний, ефективний і технологічний, керуючись принципами ESG. Стратегічна мета – досягти вуглецевої нейтральності до 2040 року. Для цього створена краща експертиза в галузі, щоб впроваджувати інновації та нові технології, створювати нові напрямки бізнесу і реалізувати масштабну програму цифрової трансформації.
У ДТЕК працює 60 тисяч співробітників. Підприємства ДТЕК визнані кращими роботодавцями України за рейтингами міжнародної аудиторської компанії EY і ділових видань України.
У 2020 році капітальні вкладення ДТЕК склали 12 млрд грн, податкові відрахування – 21 млрд грн.
100% компанії належить SCMLimited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.