7 грудня 2024 року, субота, 19:50
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
Хто відповідає за якість питної води, призначеної для споживання людиною

У Кагарлицькому районі згідно з лабораторними даними за 2013 рік якість води із джерел централізованого водопостачання (комунальні, відомчі та сільські водопроводи)  не відповідає вимогам ДСаНПіН 2.2.4-171-10 «Державні санітарні норми та правила. Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» за санітарно-хімічними показниками – в 20,1%, за бактеріологічними показниками – в  5,9% із усіх досліджених проб води.

Вода із джерел децентралізованого водопостачання (колодязі) не відповідає вимогам ДСаНПіНу за санітарно-хімічними  показниками – в 11,7%, за бактеріологічними показниками  – у 12,1% із усіх досліджених проб води.

Згідно із санітарно-гігієнічними нормативами питна вода нормується:

1) за органолептичними показниками (запах, забарвленість, смак та присмак), фізико-хімічними показниками (водневий показник, залізо загальне, загальна жорсткість, марганець, мідь, сульфати, сухий залишок, хлориди та ін.), за санітарно-токсикологічними показниками (амоній, нітрати. нітрити, фториди, перманганатна окислювальність та ін.).

2) за мікробіологічними показниками (загальне мікробне число, загальні коліформи, ешеріхії колі, ентерококи, патогенні ентеробактерії та ін.).

3) за паразитологічними показниками (патогенні кишкові найпростіші: а) цисти лямблій, дизентерійних амеб та ін., б) кишкові гельмінти (клітини, яйця, личинки) – присутність яких не допускається в питній воді. Нормується  також сумарно альфа- і бета- активність питної води.

Водопровідна вода не відповідає вимогам ДСаНПіНу за вмістом заліза  в 9% досліджених проб, за загальною жорсткістю в 8%. Вода із колодязів не відповідає санітарно-гігієнічним. нормативам за вмістом нітратів у 38%, за загальною жорсткістю в 20% досліджених проб.

Яке санітарно-епідеміологічне значення мають показники, за якими якість питної води  найчастіше не відповідає вимогам ДСаНПіНу: розглянемо деякі з них.

Залізо.  У підземних водах залізо знаходиться в основному у вигляді гідрокарбонату закису і при контакті із повітрям утворюється  гідрат окису заліза у вигляді бурих пластівців, які надають воді (при вмісту заліза більше 1мг/л) забарвленість, каламутність та металевий в’яжучий присмак. Високий вміст заліза погіршує органолептичні властивості води, псує смак чаю, кави, при пранні білизни надає їй жовтий відтінок, робить воду непридатною в маслосироварній  та текстильній промисловості, веде до посиленого розмноження залізистих мікроорганізмів у водопровідних трубах, що зменшує їх просвіт, а при відриві відкладень від стінок значно погіршує зовнішній вид та смак води.

Слід відзначити, що в Київській області, характерний підвищений вміст заліза в природній воді із підземних джерел водопостачання, в т.ч. із артезіанських свердловин.

Нітрати один із кінцевих продуктів мінералізації азотовмісних органічних речовин. У природних чистих водах (у відкритих та підземних джерелах) їх кількість невелика і не перевищує 0,1 мг/л. Але в ґрунтових водах. що залягають на глибині до 20м, у незахищеному  водоносному горизонті ,  в колодязній  воді  їх кількість може доходити до сотень мг/л. Це пов’язано із забрудненням грунту органічними азотовмісними речовинами від тваринницьких ферм, вигрібних ям, дворових туалетів, кладовищ, біотермічних ям,  складів добрив та пестицидів.

Використання колодязної  води із великим вмістом нітратів (більше 40мг/л) для приготування дитячих  харчових  сумішей викликає в грудних дітей тяжке гостре захворювання – «водну нітратно-нітритну  гемоглобінемію (ціаноз, тахікардію, судоми) – і може мати летальний наслідок .

У дітей старше одного року та в дорослих гострого токсичного ціанозу не виникає, але зростає вміст метгемоглобіну в крові, що погіршує транспортування кисню до клітин.

Жорсткість води. Загальна жорсткість води обумовлена вмістом розчинених солей  кальцію та  магнію у  вигляді гідрокарбонатів, карбонатів, хлоридів, сульфатів тощо.

При кип’ятінні води загальна жорсткість зменшується  на величину усуваної  жорсткості – гідрокарбонати кальцію та магнію  руйнуються та випадають в осад у вигляді карбонатів (накип). Постійна жорсткість залишається після кип’ятіння і обумовлена  хлоридами, карбонатами та сульфатами кальцію та магнію.

Вода із загальною жорсткістю до 3,5 ммоль/дм3 – м’яка вода, від 3,5 до 7  середньої жорсткості, від 7 до 10 –жорстка вода, більше 10 – дуже жорстка вода.

Вода із жорсткістю понад 10 ммоль/дм3 має неприємний смак, може викликати диспепсичні явища та нирковокам’яну  хворобу, на фоні йодної  недостатності призводить до розвитку зобної хвороби.

Для питних цілей кращою є вода середньої жорсткості. Для господарчих та промислових потреб – м’яка вода.  У жорсткій воді погано розварюється м'ясо та бобові, погано настоюється чай, збільшується  споживання мила, при митті голови – волосся стає жорстким, тканини втрачають м’якість, збільшується відкладання накипу в котлах.

 Якщо епідемічні показники перевищують нормативні  величини,  то це говорить про органічне, у т.ч. фекальне забруднення води, що може привести до виникнення  гострих кишкових інфекційних захворювань  водної  етіології.

Яких санітарних норм та правил потрібно дотримуватись та  які заходи необхідно провести на джерелах централізованого та децентралізованого водопостачання щоб якість питної води відповідала нормативам: по м.Кагарлику – на водопроводі  КП «Кагарликводоканал» (водозабірні свердловини № 1,2,7) слід установити станції знезалізнення води з тим, щоб зменшити вміст заліза до нормованих величин – не більше 0,2 мг/дм3.

Для централізованого забезпечення питною водою всього населення м.Кагарлика необхідно збільшити потужність діючих водопроводів шляхом проектування та будівництва нових водозабірних свердловин, резервуарів чистої води та водопровідних мереж із використаннямпластикових труб.

Власникам  комунальних, відомчих  та сільських  водопроводів необхідно   привести їх у належний санітарно-технічний стан, виключити можливість забруднення водоносного горизонту через негерметичність оголовків водозабірних свердловин, обладнати  зони суворого режиму, проводити два рази на рік (весною та восени) дезінфекцію водопроводів із подальшим лабораторним дослідженням питної води, забезпечити проведення  контролю радіаційної безпечності питної води один раз на три роки,  отримати дозвіл на спецводокористування, оформити паспорти  на свердловини, забезпечити інвентаризацію та належний облік діючих водозабірних свердловин, провести тампонаж недіючих свердловин та колодязів.

При будівництві колодязів, з метою отримання доброякісної води та виключення можливості її забруднення,  бажано використовувати  водоносний горизонт на глибині до  20 метрів, захищений із поверхні водонепроникними породами, в т.ч. глинистими грунтами. Місце під криниці вибирати на основі  гідрогеологічних даних: вище по потоку ґрунтових вод, на  підвищеній  ділянці, на відстані не менше 20 метрів від  дворових туалетів, компостних ям, та інших джерел забруднення. Колодязь повинен  бути ізольований від проникнення  поверхневого стоку (дощових та талих вод).

Влаштування стінок колодязя  слід проводити із монолітного  залізобетону або  залізобетонних   кілець , а за їх відсутності  використовувати цеглу, камінь  або дерево. Стінки колодязя повинна бути без  шпарин. Підводну частину стінок колодязя потрібно заглиблювати у водоносний  горизонт не більш ніж на один метр для  кращого його розкриття та збільшення шару води. Наземна частка колодязя (оголовок) влаштовується не менш як на 0,8-1,0 м вище поверхні землі та  обладнується кришкою з навісом. Для підйому води із колодязя слід  застосовувати насоси  (краще електрозанурювальні) або обладнати колодязь коловоротом із відром для загального користування.

Головам сільських рад необхідно привести колодязі загального користування в належний санітарно-технічний стан та забезпечити  щорічні лабораторні дослідження питної води із криниць, яка використовується для приготування страв дітям до трьох років на вміст нітратів. Дані дослідження проводяться безкоштовно Обухівським міжрайонним відділом лабораторних досліджень ДУ «КОЛЦ ДСЕС «за адресою: м. Кагарлик, вул. Комунарська, 16, т. 04573-5-12-31, м. Українка, вул. Будівельників 9, т.-04572-2-15-04,  2-12-63.

Колодязьну воду з вмістом нітратів більше 40  мг/л  забороняється використовувати для приготування дитячих харчових сумішей та дитячого харчування дітям до трьох років із метою  запобігання виникненню гострого захворювання – «водної нітратно-нітритної метгемоглобінемії».

Слід пам’ятати, що коли питна вода не відповідає нормативам, то можна використовувати різні системи доочистки води: від фільтрів глекового типу чи насадок на кран, багатоступеневих фільтрів із використанням іонообмінних смол до фільтрів на основі зворотного осмосу. Як альтернативу для пиття та приготування страв бажано використовувати бутильовану воду.

Кагарлицька міжрайонна прокуратура 16.06.2014р провела міжвідомчу нараду з питань реалізації програми «Забезпечення населення Київської області якісною питною водою в достатній кількості на 2011-2020 рр.» і «Охорона довкілля та раціональне використання природних ресурсів Київської області на період до 2016 року». Прийнята відповідна постанова міжвідомчої наради з конкретними заходами щодо охорони раціонального використання вод та відтворення водних ресурсів, а також  забезпечення населення якісною питною водою в достатній кількості.

Відповідальність за виконання вищевказаних програм покладається на органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємства, установи та організації, на балансі яких знаходяться джерела централізованого та децентралізованого водопостачання.

Власенко А.В., заст. начальника  управління

 
архів Опитування
Де Ви пропонуєте розмістити в Кагарлику Алею слави Героїв, які загинули під час російсько-української війни:
біля пам’ятника Героям Небесної Сотні
41 (9.36 %)
біля головної адмінбудівлі міської ради на місці існуючих стендів
284 (64.84 %)
у Кагарлицькому парку вздовж алеї, що веде від фонтану до Меморіалу Слави
102 (23.29 %)
маю власний варіант
11 (2.51 %)
архів Анонси подій

29.08.2023 року  з 10.00 до 12.00  у Кагарлику здійснюватиме прийом громадян  начальник Обухівської РВА Микола Миколайович КРАВЧУК.

Прийом відбуватиметься в приміщенні міської ради (вул.Героїв Небесної Сотні,1). Попередній запис за телефонами:  6-09-81 (Кагарлицька міська рада);  (04572)5-09-16 (Обухівська районна військова адміністрація).

Кагарлицька міська рада

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

пл. Незалежності, 1   

тел. приймальні  04573-6-12-10,

04573-6-09-81 

ел. пошта kagarlyk_rada@ukr.net

 

ЦНАП (відділ - Центр надання адміністративних послуг)

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

вул. Героїв Небесної Сотні, 1   

     ел. пошта cnap.kagarlyk@ukr.net

     тел.  04573-6-09-83   

Графік прийому громадян у ЦНАПі

Понеділок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Вівторок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Середа: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Четвер: з 08:30 до 20:00 без перерви на обід;

П’ятниця: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Субота, неділя – вихідний день.

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи  у мережах Кагарлицької та Ржищівської громад. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії  в таких населених пунктах:

Публікуємо графік "ПРЯМИХ ЗВ'ЯЗКІВ" жителів громади з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ:

МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВОЛОНТЕРІВ, ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА БІЖЕНЦІВ УКРАЇНИ звертається з проханням долучитися до ініціативи «НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕЄСТР ВОЛОНТЕРІВ УКРАЇНИ Міжнародної асоціації волонтерів, переселенців та біженців України».  

БФ «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation / UWCF, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України:

ГО «Вектор прав людини» запрошує до участі у поглибленій тренінговій програмі «Допомога допомагаючим» для спеціалістів та спеціалісток, які надають правову, психологічну та психосоціальну допомогу потерпілим від війни рф проти України.

До 32-ї річниці Незалежності України  організовується проведення Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації». Конкурс відбуватиметься з 10 липня по 30 вересня 2023 року та має такі етапи:

Публікуємо витяг із наказу  "ПРО ПРОВЕДЕННЯ МОБІЛІЗАЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ":

У зв’язку з проведенням робіт із метою забезпечення виконання вимог до дизайну офіційних вебсайтів органів виконавчої влади, затверджених Наказом Міністерства Цифрової трансформації України від 23 червня 2022 року №57,  ТИМЧАСОВО доступ до матеріалів сайту може бути обмеженим!

Просимо вибачити за тимчасові незручності! 

Актуальні новини публікуються на офіційній сторінці громади у Facebook 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100070883606005

Шановні жителі села Стави!

   Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що з 12.06.2023 року буде відновлено автобусний маршрут

о 06.45  «Стави - Кагарлик»  щоденно (крім суботи).

Для безперебійного руху автобусного маршруту просимо провести роз’яснювальну роботу серед жителів для збільшення кількості пасажирів.

Публікуємо ГРАФІК виїзних прийомів заступників  Кагарлицького міського голови на  серпень  2023 року:

У зв’язку з випадками отруєння дітей  Миронівська філія ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ» проводить дослідження води з  індивідуальних колодязів (безкоштовно), що використовується для споживання дітьми  віком до 3-х років:

Національна програма «ВідНОВА:UA» націлена на активну, драйвову молодь віком від 18 до 35 років, та людей, які бажають дізнатися більше про свою країну,  які вже відвідали багато місць в Україні й на тих, хто тільки мріє про подорожі:

Комунальному підприємству Кагарлицької міської ради «Міськрембудсервіс» на постійну роботу потрібні працівники благоустрою міста.

Основна вимога: уміння працювати з бензоінструментами.

Оплата праці – згідно зі штатним розписом.

Тел. для довідок  5-23-81.

Адміністрація КП КМР «Міськрембудсервіс»

Науково-освітній центр професійного розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пропонує програму підвищення кваліфікації «Військовий облік на підприємствах, в установах, організаціях, державних органах та органах місцевого самоврядування».

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє.

З 01 квітня 2023 року змінено адресу для листування (поштову адресу):

08001, Київська область, смт Макарів, вул. Варшавська (Пушкіна), 3Б.

Просимо всю просту, цінну, рекомендовану кореспонденцію направляти за новою адресою.

Юридична адреса: 08500, Київська область, м.Фастів, вул. Саєнка Андрія, 10.

В умовах воєнного стану вкрай важливо дбати не лише про особисту безпеку, а й безпеку та недоторканість оселі. Найшвидший та найнадійніший спосіб захистити свій дім – це встановлення сигналізації.  Таку послугу надає спеціалізований підрозділ МВС – поліція охорони. Наряди швидкого реагування працюють цілодобово і мають право виїжджати під час комендантської години:

З метою утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей та пріоритетів  проводиться  Всеукраїнський літературний  конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»:

У зв’язку з активністю нового молодіжного руху «Редан», який є російською інформаційно-психологічною операцією з використанням підлітків для внутрішньої дестабілізації,  Служба у справах дітей та сім’ї  звертається:

Публікуємо звіт післяпроєктного моніторингу довкілля «Реконструкція діючого свинокомплексу по вул. Журавлівка, 1Б в с. Новосілки»

Команда BOOSTYLABS за підтримки BITONFEED оголошує про початок конкурсу для студентів українських вузів.

Оголошуємо про початок конкурсу на грант, у розмірі 20000 гривень.

Міжнародна  гуманітарна організація «Людина в біді» («People in Need»): у нас  безперервно працює Гаряча Лінія психологічної допомоги і підтримки для дорослих і дітей за номером нашого телефону Довіри 0 800 210 160 (конфіденційно, анонімно та цілодобово) безкоштовно зі всіх операторів в Україні.

Публікуємо графік руху маршрутки на Кагарлик-2, який діє з 13.03.2023 р.:

ДТЕК "Київські Регіональні Електромережі"  пропонує для ознайомлення ГРАФІК СТАБІЛІЗАЦІЙНИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ.

Застосовується тільки у разі,  якщо у НЕК "Укренерго" виникне потреба збалансувати енергосистему

ЛЮДИНА - НЕ ТОВАР! Цінність людського життя - не предмет торгівлі людьми! Торгівля людьми - порушення основоположних прав і свобод

людини і громадянина!  Якщо стосовно Вас або членів Вашої родини вчиняли такі дії:

Жителі Київщини!
    У Київській обласній військовій адміністрації працює телефон «Гарячої лінії».  Якщо вам необхідна консультація щодо роботи структурних підрозділів ОВА, допомога, реагування на будь-яку надзвичайну ситуацію чи випадок на території Київської області, звертайтеся за телефоном: (044) 363 07 34.
? «Гаряча лінія» працює в робочі дні - понеділок-п’ятниця з 9.00 до 18.00.

Повідомляємо, що  Кагарлицька ДПІ  здійснює прийом громадян  за адресою: м. Кагарлик, вул. Незалежності, 1,  (колишнє  Управління соціального захисту),  1 поверх, у приміщенні   магазину  "Оріфлейм" біля перукарні "Вікторія"

ЮНІСЕФ разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям», яка містить відповіді на такі запитання:

До уваги споживачів електроенергії публікуємо  ГРАФІК АВАРІЙНОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ:

КП КМР «ЖЕО» нагадує, що користуватися газовими балонами у квартирах багатоквартирних будинків заборонено!

Газовий балон – це є джерело підвищеної небезпеки.

Обігрівати приміщення за допомогою газових плит/балонів заборонено!

Не нехтуйте правилами безпеки, порушення правил може коштувати життя.

Будьте обережними та відповідальними.

                                                                            Адміністрація КП КМР «ЖЕО»

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:

В Україні діє державний портал для розшуку дітей – інформаційна платформа «Діти війни», що допомагає правоохоронним органам збирати дані про юних українців, які постраждали під час війни, зокрема зникли безвісти або були переміщені на тимчасово окуповані території та депортовані до російської федерації:

Кагарлицька міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо демонтажу, заміни елементів пам’яток Другої світової війни, що поширюють радянські та російські міфи, мають комуністичну символіку, та щодо зміни назв вулиць, провулків, які названі на честь російських та радянських діячів політики, літератури, мистецтва тощо, у населених пунктах Кагарлицької міської територіальної громади:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020р. №783 утворено Головне управління Національної соціальної сервісної служби у м. Києві та Київській області як територіальний орган Національної соціальної сервісної служби України:

До уваги багатодітних родин, які виховують від 4-х і більше дітей віком від 4 до 9 років:

 

У Центрі Товариства Червоного Хреста України (м. Кагарлик, вул. Паркова, 10 – колишня чорнобильська аптека, магазин «Оптика») наявні розвивальні рюкзачки:

     Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я України» з 1986 року надає безоплатну медичну допомогу населенню всіх регіонів України, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи:

Долучайтеся до безкоштовної гарячої лінії Благодійного фонду "ПРАВО НА ЗАХИСТ"!

Розмовний клуб "УКРАЇНСЬКА ДЛЯ ВСІХ" при Центральній бібліотеці   запрошує: 

Український  державний  інститут  культурної спадщини розробив  спеціальний Telegram чат-бот (https://t.me/ZhuynovanaSpadshchyna_Bot), за допомогою якого збираються свідчення злочинів проти культурної спадщини, вчинених російськими окупаційними військами на території України:

Із  16.05.2022 року відновлює прийом громадян державний нотаріус. Графік роботи:  понеділок – п’ятниця з 08.00 до 13.00. Державний нотаріус працює за  за адресою: м. Кагарлик, вул. Паркова, 2 (каб №3 - другий поверх приміщення Центральної аптеки). Тел. для довідок 098 914 30 14 – Грачова Лілія Ігорівна.

Публікуємо тарифи на послуги з дослідження  щодо безпечності питної води, які надає Центральна випробувальна державна лабораторія Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві:

Зацікавлені можуть звертатися за адресою: м.Кагарлик, вул.Паркова, 14а або за номером телефону 6-10-02, 5-17-33.

ДО УВАГИ ПОКУПЦІВ! На прохідний ТОВ "Борошномельна компанія "ТЕВІ" за адресою м.Кагарлик, вул.Свято-Троїцька здійснюється продаж борошна (товар фасовано по 10 кг та 50 кг) ЗА ЦІНОЮ ВИРОБНИКА.

Служба у справах дітей  та сім’ї Кагарлицької міської ради  просить родини з дітьми (до18 років), які у зв’язку з воєнними діями  на території України переїхали до нашого міста, звернутися до ССДС для реєстрації місця тимчасового перебування!

Місцезнаходження ССДС:  Кагарлицький НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей".

У  межах  програми  "єПідтримка"  мешканці  Київщини,  які  втратили  роботу,  можуть  отримати  допомогу  від  держави    в    розмірі  6500  грн.   

Публікуємо адреси і телефони ВІДДІЛІВ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ В ОБУХІВСЬКОМУ РАЙОНІ:

Просимо терміново відгукнутися тим, хто може допомогти з житлом біженцям із зони бойових дій  – прихистити в себе або здати в оренду кімнату, квартиру чи  хату. Телефонуйте в міську раду: (04573)6-09-81.

Завантажте собі додаток  у Google Play Market (https://bit.ly/35kDDkz) та AppStore (https://apple.co/3K6v9fD) або підпишіться на телеграм-канал Київської обласної військової адміністрації https://t.me/kyivoda - і ви матимете інформацію про оголошення і відбій тривоги.

У Кагарлику в приміщенні міського Будинку культури (вул. Незалежності, 12) працює пункт збору гуманітарної допомоги для наших воїнів, жителів громади, які опинилися в складних життєвих обставинах,  та переселенців:

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» є потужним загальнонаціональним об'єднанням благодійних та волонтерських спільнот, яке активно діє з 2011 року та об’єднує понад 70 активних членів Асоціації:

Кагарлицька міська рада інформує: 21.04.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів  України №397«Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» (далі – Постанова №397), яка набирає чинності з 01.01.2022 року:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація"  пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника  КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація" за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація ЖЕО

Повідомляємо, що у зв’язку зі службовою необхідністю змінено адресу  електронної поштової скриньки (Rvk-kagarlik@ukr.net  - ця скринька була видалена, надіслані листи прийматися не будуть). У подальшому листи слід надсилати на поштову скриньку  kagarlik@post.mil.gov.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Офіційні сайти та місцеві ЗМІ