28 лиспопада 2023 року, вівторок, 12:30
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності Кагарлицької місцевої прокуратури за 2016 рік на території Кагарлицького району (відповідно до статті 6 Закону України «Про прокуратуру»)

 

ІНФОРМАЦІЯ

про результати діяльності Кагарлицької місцевої прокуратури

за 2016 рік на території Кагарлицького району

(відповідно до статті 6 Закону України «Про прокуратуру»)


            Виконуючи  функції, покладені на органи прокуратури ст. 131-1 та п. 9 Перехідних положень Конституції України, Кагарлицькою місцевою прокуратурою протягом 2016 року вживалися заходи щодо покращення прокурорсько-слідчої діяльності, реального усунення порушень законів на території Кагарлицького району, поновлення прав громадян і інтересів держави, притягнення винних осіб до відповідальності та забезпечення відшкодування спричиненої злочинами або іншими правопорушеннями шкоди.

Найбільш актуальні питання прокурорсько-слідчої діяльності обговорено на 48  оперативних нарадах, проведених за участю працівників та керівників місцевої прокуратури, а також територіальних органів Національної поліції.

З метою узгодження зусиль правоохоронних та інших державних органів у зміцненні законності і правопорядку місцевою прокуратурою організовано та проведено 3 координаційні наради керівників правоохоронних органів з питань протидії злочинності, розкриття і розслідування злочинів, на яких, серед інших питань, обговорювалися проблемні питання стану забезпечення законності у кримінальному провадженні.

Порядок взаємодії правоохоронних органів під час розслідування кримінальних проваджень врегульовано спільним наказом.

З метою проведення узгоджених заходів, спрямованих на розкриття та належне розслідування тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень, зокрема умисних вбивств, тяжких тілесних ушкоджень,утворено міжвідомчу робочу групу з питань координації заходів, спрямованих на розкриття злочинів даної категорії.

Окрім цього, створено міжвідомчу  робочу групу з питань виявлення, розкриття та розслідування кримінальних проваджень у сфері незаконного видобутку піску, використання лісових ресурсів, незаконного будівництва багатоквартирних житлових будинків, а також кримінальних проваджень, пов’язаних з розкраданням і нецільовим використанням коштів у сфері газо-,  водо-, теплопостачання, в тому числі шляхом вчинення фіктивного підприємництва

Організаційно-розпорядчимидокументами керівника Кагарлицької місцевої прокуратури регламентовано окремі питання особистого прийому громадян, порядку розгляду звернень, що надходять до місцевої прокуратури.

 

I. Загальна характеристика злочинності

За 2016 рік Кагарлицьким ВП Обухівського ВП ГУ НП в Київській області в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано 790 кримінальних правопорушень, обліковано кримінальних проваджень 681 (проти 581 – у 2015 році), ріст злочинності 23,8 %.

З них тяжкі складають – 290та особливо тяжкі - 137 правопорушень (незаконне заволодіння транспортним засобом поєднане з насильством, умисне вбивство та замах на умисне вбивство двох і більше людей):

-          ріст з 9 до 15 особливо тяжких злочинів;

-          ріст з 257 до 356 тяжких злочинів.

Спостерігається зростання кількості злочинів, вчинених неповнолітніми (2015 рік – 7, 2016 рік – 8),  а також злочинів, вчинених групою осіб (2015 рік – 10, 2016 рік – 14).

У 65 кримінальних правопорушеннях особам вручено повідомлення про підозру,кримінальні правопорушення щодо них скеровано з обвинувальними актами до суду для розгляду по суті.

За нереабілітуючими підставами закрито 259кримінальних правопорушень від загальної кількості зареєстрованих.

Обліковано 251 кримінальне правопорушення проти життя та здоров’я, у тому числі 2 очевидних умисних вбивств та замахів, 4 умисних тяжких тілесних ушкоджень.

До суду скеровано 4 обвинувальні акти у кримінальних провадженнях  проти життя та здоров’я особи, у тому числі 1 клопотання про застосування заходів медичного характеру – за фактом умисного вбивства.

У структурі злочинності більше половини від облікованих становлять правопорушення проти власності(455 від 681).

У 47 кримінальних правопорушенняхпроти власності особам повідомлено про підозру та до суду скеровано 47 обвинувальних актів за такими кримінальними правопорушеннями.

Обліковано 7 кримінальних правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин, з них 7 особам повідомлено про підозру, провадження щодо них скеровано до суду.

За 2016 рік зареєстровано 10 кримінальних правопорушень у сфері службової діяльності.

Нагальною проблемою є розкриття злочинів минулих років. Залишається нерозкритим на території району 4очевидних умисних вбивств та замахів.

Найбільше злочинів зареєстровано на території м. Кагарлик, Стайківської, Переселенської, Черняхівської та Леонівської сільських радах.

 

II. Стан законності в діяльності суб’єктів кримінального провадження

При здійсненні нагляду за додержанням законів у діяльності правоохоронних органів під час кримінального провадження прокурорами Кагарлицької місцевої прокуратури забезпечено скасування незаконних процесуальних рішень, притягнення винних у порушенні законів службових осіб Національної поліції до дисциплінарної відповідальності.

Так, упродовж 2016 року прокурорами місцевої прокуратури виявлено та самостійно внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про 13 раніше не облікованих працівниками Національної поліції кримінальних правопорушень.

Скасовано постанови про закриття у 20 провадженнях.

В ході прокурорських перевірок вивчено 39 оперативно-розшукових справ. Особливу увагу приділено рішенням, що безпосередньо стосуються прав і свобод громадян. За результатами скасовано 2 незаконні постанови про заведення оперативно-розшукових справ.

З метою активізації оперативно-розшукової діяльності, спрямованої на попередження та виявлення злочинів і розшуку осіб, прокурорами надано 11 письмових вказівок.

На усунення виявлених порушень закону внесено 4 документи реагування, за результатами їх розгляду до відповідальності притягнуто 3 службові особи територіальних органів Національної поліції.

Загалом, за 2016 ріку провадженні слідчого відділення Кагарлицького відділення поліції Обухівського відділу поліції ГУ НП в Київській області перебувало 1727  кримінальних проваджень, з яких закінчено 385.

У залишку перебуває 1289 кримінальних проваджень.

За закінченими кримінальними провадженнями установлено збитків на суму 333 тис. грн., з яких відшкодовано 109 тис. грн.

 

III. Стан протидії корупції адміністративно-правовими засобами

Протягом 2016 року Кагарлицькою місцевою прокуратурою до суду скеровано 7 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, які судом розглянуто та до відповідальності притягнуто 5 осіб на яких накладено штраф у розмірі 17 тис. Вказані протоколи складено за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, які вчинені депутатами відповідних рад та посадовою особою юридичної особи публічного права.

Апаратом прокуратури внесено одне подання начальнику Державної фінансової інспекції в Київській області в порядку ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції», яке розглянуто та задоволено.

Підсумовуючи роботу щодо протидії адміністративній корупції, необхідно зазначити, у зв’язку із змінами в законодавстві з вересня 2016 року органи прокуратури не складають протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, однак продовжують бути органом, уповноваженим здійснювати заходи щодо протидії цьому негативному явищу. 

 

IV. Стан організації участі  у кримінальному провадженні в суді

Упродовж 2016 року з числа направлених до суду розглянуто 29 кримінальних провадження, із них з ухваленням вироку – 29, з них: 15 – крадіжок, 2 - грабежі, 7 – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, 2 – порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортним засобом, 1 – умисне тяжке тілесне ушкодження, 1- розбещення неповнолітніх, 1 ухилення від призову на строкову військову службу.

Випадків незаконного притягнення громадян до кримінальної відповідальності не допущено.

У 2016 році прокуратурою внесено 6 апеляційних скарг, з яких 3 – задоволено.

 

V. Стан прокурорського нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та застосуванні  заходів примусового характеру

Вжиття ряду організаційно-практичних заходів сприяло забезпеченню ефективного нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших примусових заходіві принциповому реагуванню на такі порушення.

За результатами розгляду 36 документів прокурорського реагування до відповідальності притягнуто 26 посадових осіб, із штрафних приміщень установ виконання покарань незаконно утримуванні особи не звільнялися.

Результати наглядової діяльності загалом позитивно вплинули на стан додержання законів щодо матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення ув’язнених і засуджених у місцях попереднього ув’язнення та виправних установах регіону.

Так, в ізоляторах тимчасового тримання не зафіксовано жодного випадку вчинення самогубств тавтеч з-під варти.

Не зафіксовано випадків несвоєчасної виплати заробітної плати як засудженим, так і працівникам пенітенціарної служби. Кримінальні провадження за фактами умисного неперерахування службовими особами до бюджету утриманого із заробітної плати засуджених податку з доходів фізичних осіб не реєструвалися.

У 2016 році фактів вчинення кримінальних правопорушень працівниками пенітенціарної служби не допущено.

Проведено результативні перевірки з питань стягнення штрафів, як основного виду кримінального покарання. За їх результатами розпочато 1 кримінальне провадження за невиконання таких вироків.

Приділено увагу нагляду за додержанням законодавства про адміністративні правопорушення при застосуванні заходів впливу, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян. З цих питань внесено 13 документів реагування. 

 

VI. Стан представництва інтересів громадян або держави в суді

Упродовж 2016 року Кагарлицькою місцевою прокуратурою до суду заявлено29 позовів на загальну суму 11,2 млн. грн., з яких на даний час судами задоволено 6 позовів на суму 14,6 млн. грн.

Активізовано роботу у сфері земельних відносин. Заявлено 26 позовів на суму 9,5 млн. грн. Задоволено 1 позов на суму 11,6 млн. грн., щодо повернення земельної ділянки площею 477 га. Виконано судових рішень такої категорії на суму 12,4 млн. грн., площа повернутих земель 621 га.

З питань державної та комунальної власності заявлено 4 позови на суму понад 2,8 млн. грн., з яких 1 задоволено на суму 1,1 млн. грн. щодо передачі у комунальну власність гуртожитку площею 949 кв. м.

За результатами здійснення функції представництва розпочато 6 кримінальних проваджень(4 з питань земельних відносин, 2 у природоохоронній сфері).

За наслідками вивчення у органах ДВС виконавчих проваджень, відкритих за виконавчими документами, які видані у справах за позовами органів прокуратури, в порядку ст. ст. 82, 83 Закону України «Про виконавче провадження» подано 6 скарг на дії державних виконавців, які розглянуто.

 

VII. Стан організації діяльності щодо захисту прав і свобод дітей

Упродовж 2016 року прокуратурою пред’явлено 3позовні заяви у сфері охорони дитинства, з них 2 – на захист житлових прав дітей, та 1 – на захист інтересів держави у сфері охорони дитинства, які судами розглянуто з винесенням кінцевих рішень.

За результатами вивчення стану представницької діяльності розпочато 1 кримінальне провадження у сфері охорони дитинства, з приводу незаконного відчуження службовими особами земель, які належать навчальному закладу. 

На захист прав дітей забезпечено участь у розгляді судами 1 справи.

Протягом 2016 року у провадженні слідчих перебувало 8 кримінальних проваджень щодо неповнолітніх, які закінчено та направлено до суду з обвинувальними актами ( з них: крадіжок - 6, грабіж – 1, розбій – 1).

 

VIII. Стан організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів, а також інформування суспільства щодо діяльності органів прокуратури

Органами прокуратури здійснено значний обсяг роботи з розгляду звернень та особистого прийому громадян.

Упродовж 2016 року надійшло 793, розглянуто 500 звернень, за належністю до інших відомств для вирішення направлено 263 звернення, іншим прокурорам направлено 10.

Серед вирішених переважають звернення з питань досудового розслідування – 255, з питань представництва інтересів громадян та держави в суді – 18, з питань нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства – 5. Більшість із скарг з питань досудового розслідування надійшло на дії та рішення слідчих Національної поліції– 176.

Упродовж 2016 року прокурорами та керівниками прокуратури на особистому прийомі прийнято 175 громадян.

Більшість із звернень, поданих на особистому прийомі стосувалися питань додержання вимог КПК України під час проведення досудового розслідування.

Також, Кагарлицькою місцевою прокуратурою вжито низку заходів, спрямованих на забезпечення належного виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Упродовж 2016 року прокуратурою розглянуто 9 запитів на надання інформації, яку надано у передбачені законодавством строки. Більшість запитів стосувалися досудового слідства і кримінальних правопорушень.

 

Упродовж 2016 року вживалися заходи щодо забезпечення  належної взаємодії із засобами масової інформації щодо формування об’єктивної оцінки про виконання прокуратурою визначених законом функцій, підвищення її авторитету.

Упродовж 2016 року здійснено 244 виступи щодо результатів службової діяльності прокуратури у засобах масової інформації, з яких 146 виступів про результати прокурорської діяльності у друкованих засобах інформації;   у електронних ЗМІ - 8 виступів; у Інтернет-виданнях - 90 виступів, до територіальних органів місцевого самоврядування та державної влади надано 34 інформації про результати діяльності місцевої прокуратури.

 

 

Керівник

Кагарлицької місцевої прокуратури

старший радник юстиції                                                                                                 М. Римар

 
архів Опитування
Де Ви пропонуєте розмістити в Кагарлику Алею слави Героїв, які загинули під час російсько-української війни:
біля пам’ятника Героям Небесної Сотні
40 (9.24 %)
біля головної адмінбудівлі міської ради на місці існуючих стендів
284 (65.59 %)
у Кагарлицькому парку вздовж алеї, що веде від фонтану до Меморіалу Слави
99 (22.86 %)
маю власний варіант
10 (2.31 %)
архів Анонси подій

29.08.2023 року  з 10.00 до 12.00  у Кагарлику здійснюватиме прийом громадян  начальник Обухівської РВА Микола Миколайович КРАВЧУК.

Прийом відбуватиметься в приміщенні міської ради (вул.Героїв Небесної Сотні,1). Попередній запис за телефонами:  6-09-81 (Кагарлицька міська рада);  (04572)5-09-16 (Обухівська районна військова адміністрація).

Кагарлицька міська рада

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

пл. Незалежності, 1   

тел. приймальні  04573-6-12-10,

04573-6-09-81 

ел. пошта kagarlyk_rada@ukr.net

 

ЦНАП (відділ - Центр надання адміністративних послуг)

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

вул. Героїв Небесної Сотні, 1   

     ел. пошта cnap.kagarlyk@ukr.net

     тел.  04573-6-09-83   

Графік прийому громадян у ЦНАПі

Понеділок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Вівторок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Середа: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Четвер: з 08:30 до 20:00 без перерви на обід;

П’ятниця: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Субота, неділя – вихідний день.

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи  у мережах Кагарлицької та Ржищівської громад. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії  в таких населених пунктах:

Публікуємо графік "ПРЯМИХ ЗВ'ЯЗКІВ" жителів громади з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ:

МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВОЛОНТЕРІВ, ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА БІЖЕНЦІВ УКРАЇНИ звертається з проханням долучитися до ініціативи «НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕЄСТР ВОЛОНТЕРІВ УКРАЇНИ Міжнародної асоціації волонтерів, переселенців та біженців України».  

БФ «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation / UWCF, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України:

ГО «Вектор прав людини» запрошує до участі у поглибленій тренінговій програмі «Допомога допомагаючим» для спеціалістів та спеціалісток, які надають правову, психологічну та психосоціальну допомогу потерпілим від війни рф проти України.

До 32-ї річниці Незалежності України  організовується проведення Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації». Конкурс відбуватиметься з 10 липня по 30 вересня 2023 року та має такі етапи:

Публікуємо витяг із наказу  "ПРО ПРОВЕДЕННЯ МОБІЛІЗАЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ":

У зв’язку з проведенням робіт із метою забезпечення виконання вимог до дизайну офіційних вебсайтів органів виконавчої влади, затверджених Наказом Міністерства Цифрової трансформації України від 23 червня 2022 року №57,  ТИМЧАСОВО доступ до матеріалів сайту може бути обмеженим!

Просимо вибачити за тимчасові незручності! 

Актуальні новини публікуються на офіційній сторінці громади у Facebook 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100070883606005

Шановні жителі села Стави!

   Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що з 12.06.2023 року буде відновлено автобусний маршрут

о 06.45  «Стави - Кагарлик»  щоденно (крім суботи).

Для безперебійного руху автобусного маршруту просимо провести роз’яснювальну роботу серед жителів для збільшення кількості пасажирів.

Публікуємо ГРАФІК виїзних прийомів заступників  Кагарлицького міського голови на  серпень  2023 року:

У зв’язку з випадками отруєння дітей  Миронівська філія ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ» проводить дослідження води з  індивідуальних колодязів (безкоштовно), що використовується для споживання дітьми  віком до 3-х років:

Національна програма «ВідНОВА:UA» націлена на активну, драйвову молодь віком від 18 до 35 років, та людей, які бажають дізнатися більше про свою країну,  які вже відвідали багато місць в Україні й на тих, хто тільки мріє про подорожі:

Комунальному підприємству Кагарлицької міської ради «Міськрембудсервіс» на постійну роботу потрібні працівники благоустрою міста.

Основна вимога: уміння працювати з бензоінструментами.

Оплата праці – згідно зі штатним розписом.

Тел. для довідок  5-23-81.

Адміністрація КП КМР «Міськрембудсервіс»

Науково-освітній центр професійного розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пропонує програму підвищення кваліфікації «Військовий облік на підприємствах, в установах, організаціях, державних органах та органах місцевого самоврядування».

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє.

З 01 квітня 2023 року змінено адресу для листування (поштову адресу):

08001, Київська область, смт Макарів, вул. Варшавська (Пушкіна), 3Б.

Просимо всю просту, цінну, рекомендовану кореспонденцію направляти за новою адресою.

Юридична адреса: 08500, Київська область, м.Фастів, вул. Саєнка Андрія, 10.

В умовах воєнного стану вкрай важливо дбати не лише про особисту безпеку, а й безпеку та недоторканість оселі. Найшвидший та найнадійніший спосіб захистити свій дім – це встановлення сигналізації.  Таку послугу надає спеціалізований підрозділ МВС – поліція охорони. Наряди швидкого реагування працюють цілодобово і мають право виїжджати під час комендантської години:

З метою утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей та пріоритетів  проводиться  Всеукраїнський літературний  конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»:

У зв’язку з активністю нового молодіжного руху «Редан», який є російською інформаційно-психологічною операцією з використанням підлітків для внутрішньої дестабілізації,  Служба у справах дітей та сім’ї  звертається:

Публікуємо звіт післяпроєктного моніторингу довкілля «Реконструкція діючого свинокомплексу по вул. Журавлівка, 1Б в с. Новосілки»

Команда BOOSTYLABS за підтримки BITONFEED оголошує про початок конкурсу для студентів українських вузів.

Оголошуємо про початок конкурсу на грант, у розмірі 20000 гривень.

Міжнародна  гуманітарна організація «Людина в біді» («People in Need»): у нас  безперервно працює Гаряча Лінія психологічної допомоги і підтримки для дорослих і дітей за номером нашого телефону Довіри 0 800 210 160 (конфіденційно, анонімно та цілодобово) безкоштовно зі всіх операторів в Україні.

Публікуємо графік руху маршрутки на Кагарлик-2, який діє з 13.03.2023 р.:

ДТЕК "Київські Регіональні Електромережі"  пропонує для ознайомлення ГРАФІК СТАБІЛІЗАЦІЙНИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ.

Застосовується тільки у разі,  якщо у НЕК "Укренерго" виникне потреба збалансувати енергосистему

ЛЮДИНА - НЕ ТОВАР! Цінність людського життя - не предмет торгівлі людьми! Торгівля людьми - порушення основоположних прав і свобод

людини і громадянина!  Якщо стосовно Вас або членів Вашої родини вчиняли такі дії:

Жителі Київщини!
    У Київській обласній військовій адміністрації працює телефон «Гарячої лінії».  Якщо вам необхідна консультація щодо роботи структурних підрозділів ОВА, допомога, реагування на будь-яку надзвичайну ситуацію чи випадок на території Київської області, звертайтеся за телефоном: (044) 363 07 34.
? «Гаряча лінія» працює в робочі дні - понеділок-п’ятниця з 9.00 до 18.00.

Повідомляємо, що  Кагарлицька ДПІ  здійснює прийом громадян  за адресою: м. Кагарлик, вул. Незалежності, 1,  (колишнє  Управління соціального захисту),  1 поверх, у приміщенні   магазину  "Оріфлейм" біля перукарні "Вікторія"

ЮНІСЕФ разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям», яка містить відповіді на такі запитання:

До уваги споживачів електроенергії публікуємо  ГРАФІК АВАРІЙНОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ:

КП КМР «ЖЕО» нагадує, що користуватися газовими балонами у квартирах багатоквартирних будинків заборонено!

Газовий балон – це є джерело підвищеної небезпеки.

Обігрівати приміщення за допомогою газових плит/балонів заборонено!

Не нехтуйте правилами безпеки, порушення правил може коштувати життя.

Будьте обережними та відповідальними.

                                                                            Адміністрація КП КМР «ЖЕО»

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:

В Україні діє державний портал для розшуку дітей – інформаційна платформа «Діти війни», що допомагає правоохоронним органам збирати дані про юних українців, які постраждали під час війни, зокрема зникли безвісти або були переміщені на тимчасово окуповані території та депортовані до російської федерації:

Кагарлицька міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо демонтажу, заміни елементів пам’яток Другої світової війни, що поширюють радянські та російські міфи, мають комуністичну символіку, та щодо зміни назв вулиць, провулків, які названі на честь російських та радянських діячів політики, літератури, мистецтва тощо, у населених пунктах Кагарлицької міської територіальної громади:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020р. №783 утворено Головне управління Національної соціальної сервісної служби у м. Києві та Київській області як територіальний орган Національної соціальної сервісної служби України:

До уваги багатодітних родин, які виховують від 4-х і більше дітей віком від 4 до 9 років:

 

У Центрі Товариства Червоного Хреста України (м. Кагарлик, вул. Паркова, 10 – колишня чорнобильська аптека, магазин «Оптика») наявні розвивальні рюкзачки:

     Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я України» з 1986 року надає безоплатну медичну допомогу населенню всіх регіонів України, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи:

Долучайтеся до безкоштовної гарячої лінії Благодійного фонду "ПРАВО НА ЗАХИСТ"!

Розмовний клуб "УКРАЇНСЬКА ДЛЯ ВСІХ" при Центральній бібліотеці   запрошує: 

Український  державний  інститут  культурної спадщини розробив  спеціальний Telegram чат-бот (https://t.me/ZhuynovanaSpadshchyna_Bot), за допомогою якого збираються свідчення злочинів проти культурної спадщини, вчинених російськими окупаційними військами на території України:

Із  16.05.2022 року відновлює прийом громадян державний нотаріус. Графік роботи:  понеділок – п’ятниця з 08.00 до 13.00. Державний нотаріус працює за  за адресою: м. Кагарлик, вул. Паркова, 2 (каб №3 - другий поверх приміщення Центральної аптеки). Тел. для довідок 098 914 30 14 – Грачова Лілія Ігорівна.

Публікуємо тарифи на послуги з дослідження  щодо безпечності питної води, які надає Центральна випробувальна державна лабораторія Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві:

Зацікавлені можуть звертатися за адресою: м.Кагарлик, вул.Паркова, 14а або за номером телефону 6-10-02, 5-17-33.

ДО УВАГИ ПОКУПЦІВ! На прохідний ТОВ "Борошномельна компанія "ТЕВІ" за адресою м.Кагарлик, вул.Свято-Троїцька здійснюється продаж борошна (товар фасовано по 10 кг та 50 кг) ЗА ЦІНОЮ ВИРОБНИКА.

Служба у справах дітей  та сім’ї Кагарлицької міської ради  просить родини з дітьми (до18 років), які у зв’язку з воєнними діями  на території України переїхали до нашого міста, звернутися до ССДС для реєстрації місця тимчасового перебування!

Місцезнаходження ССДС:  Кагарлицький НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей".

У  межах  програми  "єПідтримка"  мешканці  Київщини,  які  втратили  роботу,  можуть  отримати  допомогу  від  держави    в    розмірі  6500  грн.   

Публікуємо адреси і телефони ВІДДІЛІВ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ В ОБУХІВСЬКОМУ РАЙОНІ:

Просимо терміново відгукнутися тим, хто може допомогти з житлом біженцям із зони бойових дій  – прихистити в себе або здати в оренду кімнату, квартиру чи  хату. Телефонуйте в міську раду: (04573)6-09-81.

Завантажте собі додаток  у Google Play Market (https://bit.ly/35kDDkz) та AppStore (https://apple.co/3K6v9fD) або підпишіться на телеграм-канал Київської обласної військової адміністрації https://t.me/kyivoda - і ви матимете інформацію про оголошення і відбій тривоги.

У Кагарлику в приміщенні міського Будинку культури (вул. Незалежності, 12) працює пункт збору гуманітарної допомоги для наших воїнів, жителів громади, які опинилися в складних життєвих обставинах,  та переселенців:

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» є потужним загальнонаціональним об'єднанням благодійних та волонтерських спільнот, яке активно діє з 2011 року та об’єднує понад 70 активних членів Асоціації:

Кагарлицька міська рада інформує: 21.04.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів  України №397«Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» (далі – Постанова №397), яка набирає чинності з 01.01.2022 року:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація"  пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника  КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація" за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація ЖЕО

Повідомляємо, що у зв’язку зі службовою необхідністю змінено адресу  електронної поштової скриньки (Rvk-kagarlik@ukr.net  - ця скринька була видалена, надіслані листи прийматися не будуть). У подальшому листи слід надсилати на поштову скриньку  kagarlik@post.mil.gov.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Офіційні сайти та місцеві ЗМІ