4 грудня 2023 року, понеділок, 22:13
 
Головне меню
Пошук по сайту
 
 
ДПС інформує

Декларуйте свої доходи зручно і швидко в режимі он-лайн

 Шановні громадяни! 

Кагарлицьке відділення Миронівської ОДПІ нагадує, що платники податку на доходи фізичних осіб мають можливість подати  податкову декларацію  про майновий стан і доходи до контролюючих органів в електронній формі у режимі реального часу, тобто он-лайн.

Для подання декларацій в електронній формі у режимі реального часу (on-line) платнику податків необхідно здійснити:

Перше.Отримати електронний цифровий підпис, який безкоштовно видається Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міндоходів;

Друге.Завантажити із сайту Акредитованого центру сертифікації ключів інсталяційний пакет програмного забезпечення «Програмний комплекс користувача ЦСК». Встановити програмне забезпечення на персональному комп’ютері та виконати необхідні налаштування допоможе Інструкція користувача;

Третє. Авторизуватися за допомогою особистого електронного ключа  та розпочати роботу.

Зазначимо, що на допомогу платнику податків на офіційному веб-порталі функціонує сервіс «Декларування он-лайн», який дає змогу заповнити річну податкову декларацію та зберегти результат у файлі як для друкування, так і надсилання до органів Міндоходів через Інтернет. Скористатися сервісом можна за електронною адресою: http://minrd.gov.ua/incomedecl.

Нагадуємо, що 30квітня 2014 року закінчується кампанія декларування доходів, отриманих громадянами у 2013 році, тож запрошуємо платників податку вчасно подати декларацію про майновий стан і доходи.

 

У кожного платника податків відтепер з'явиться

 

 власний електронний кабінет

Новий онлайновий сервіс, який розпочинав   роботу на веб-порталі Міндоходів, надає можливість автоматизувати своє персональне робоче місце. Надалі  в нім фіксуватиметься вся інформація про розрахунки з бюджетом. Працювати в кабінеті можна з будь-якого комп'ютера, який має доступ  до мережі Інтернет.

Заступник начальника Миронівської ОДПІ О.І.Кабалик відзначає: «Новий сервіс зорієнтований на зручність і допомогу платникові податків у формуванні його податкових звітів і своєчасній сплаті коштів до бюджету».  

Таким чином в своєму Електронному кабінеті платник зможе підготувати, заповнити і направити звітність в електронному вигляді і відразу ж отримати квитанцію про її прийняття (або неприйняття). Податкова звітність подаватиметься одним пакетом, тобто декларацією із всіма доповненнями. На кожен прийнятий пакет документів відсилатиметься одна квитанція про прийняття декларації.  

Крім того, можливості сервісу дозволяють платникам переглядати дані про стан своїх розрахунків з бюджетом на конкретну дату і прогноз щодо платежів до кінця поточного року. Про граничні терміни представлення документів і сплати податків нагадуватиме „Календар платника”, в якому автоматично кольором відбиваються подані документи і ті, терміни яких наближаються.  

Увійти до Електронного кабінету можна за адресою kpp.minrd.gov.ua або за гіперпосиланням „Електронний кабінет платника” податків на порталі Міндоходів шляхом авторизації за допомогою електронного цифрового підпису. У разі відсутності такого ключа, його можна безкоштовно отримати в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів.

З детальною інструкцією щодо роботи Електронного кабінету можна ознайомитися на його головній сторінці, в якій покроково розписані етапи роботи з системою.

Декларування 2014.

Як ознайомитися із новою формою декларації

та інструкцією по її заповненню

Декларацію про майновий стан та доходи, отримані протягом 2013 року, необхідно подати за новою формою до 1 травня за місцем реєстрації згідно з паспортними даними» - про це нагадує заступник начальник Миронівської ОДПІ Кабалик Оксана Іванівна

Ознайомитися із новою формою декларації та інструкцією по її заповненню  громадяни можуть на офіційному веб-порталі Міндоходів: http://minrd.gov.ua/ у розділі Законодавство (Наказ Міндоходів від 11.12.13 № 793 "Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи").

Заступник начальник Миронівської ОДПІ також звертає увагу, що фізичні особи зобов`язані подати податкову декларацію у разі отримання окремих доходів, з яких при їх нарахуванні чи виплаті протягом 2013 року податок не утримувався; доходів від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів (наприклад, дохід від надання нерухомості в оренду фізичній особі, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності); іноземних доходів.

Якщо ж платник отримував доходи виключно від податкових агентів або від операцій з продажу (обміну) майна, дарування при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок на доходи фізичних осіб, подавати таку декларацію не потрібно.

Мешканцям Кагарлицького району, слід звертатися до Кагарлицького відділення Миронівської ОДПІ, що знаходиться за адресою: пл. Незалежності,1 (4-й поверх), для декларування своїх доходів за 2013 рік.

 

Конкурс

 

«Очима дитини про бюджет країни»

Запрошуємо взяти участь у конкурсі «Очима дитини про бюджет країни». Конкурс організовується і проводиться Міністерством доходів і зборів України з метою формування економічної грамотності та культури у школярів – майбутніх платників податків; вивчення та розуміння підростаючим поколінням ролі, значення та місця податків, зборів, платежів у житті держави і суспільства; зміцнення позитивного іміджу органів Міністерства доходів і зборів України.

У конкурсі можуть брати участь учні загальноосвітніх навчальних закладів двох вікових категорій:

I   категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 9-11 років;

II  категорія: станом на 1 січня року, що триває, виповнилося 12-15 років.

Конкурс проводиться за такими напрямами дитячої творчості з податкової та митної тематики: художні твори; комп'ютерна графіка (комп'ютерна анімація); літературні твори.

У роботах необхідно розкрити своє бачення, роздуми та міркування щодо визначеної тематики.

Вимоги до художніх творів. На конкурс подаються роботи, виконані в довільній живописній формі, які відповідають загальній тематиці конкурсу. Розмір роботи не повинен бути більшим за формат А2. Робота не повинна оформлятися рамкою, паспарту, наклейками тощо. На зворотному боці кожної конкурсної роботи або додатка до роботи необхідно зазначити українською мовою:

назву роботи, техніку виконання;

прізвище, повне ім'я та дату народження автора;

місце проживання (повну адресу) автора;

коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі;

назву навчального закладу, контактний телефон.

Вимоги до творів комп'ютерної графіки. Роботи, створені за допомогою комп'ютерної графіки, які надаються на конкурс, можуть бути виконані в довільній формі та мають відповідати загальній тематиці конкурсу. Час демонстрації рухомої графіки не повинен перевищувати 5 хвилин. Твори мають бути (за можливості) надруковані на папері формату А4 в одному примірнику та обов'язково подані в електронному вигляді (диск). На конкурс приймаються роботи, відображені за будь-яким видом графіки (векторна, растрова). До твору необхідно додати надруковану на папері формату А4 інформацію, в якій українською мовою зазначити:

прізвище, повне ім'я та дату народження автора;

- місце проживання (повну адресу);

коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі;

назву навчального закладу, контактний телефон.

Примітка.Комп'ютерна графіка – це зображення, які створюються, перетворюються, оцифровуються, обробляються і відображаються засобами обчислювальної техніки, включаючи апаратні і програмні засоби.

Рухома комп'ютерна графіка називається комп'ютерним відео або комп'ютерною анімацією.

Робота з комп'ютерною графікою – один  із популярних напрямів використання персонального комп'ютера.

Види графіки відрізняються принципами формування зображення при відображенні на екрані монітора або при друці на папері.

Векторна графіка – це графіка, де базовим елементом є лінія, яка описується математичною формулою. Таке представлення даних компактніше, але побудова об'єктів супроводжується неперервним перерахунком параметрів кривої у координати екранного або друкованого зображення. Векторна графіка – створення зображення з сукупності геометричних примітивів – точок, ліній, кривих, квадратів тощо, тобто об'єктів, які можна описати математичним рішенням.

Растрова графіка – графіка, представлена в машинній пам'яті у вигляді растру. Обробка растрової графіки здійснюється растровими графічними редакторами. Растрова графіка застосовується у випадках, коли графічний об'єкт представлено у вигляді комбінації точок (пікселів), яким притаманні свій колір та яскравість і які певним чином розташовані в координатній сітці.

Вимоги до літературних творів. На конкурс подаються різножанрові літературні доробки (оповідання, новела, публіцистичний роздум, замальовка, казка, фейлетон, поезія). Літературні твори повинні бути надруковані на папері формату А4 в одному примірнику, а також обов'язково подані в електронному вигляді (диск). У кінці кожного конкурсного твору необхідно зазначити українською мовою:

прізвище, повне ім'я та дату народження автора;

місце проживання (повну адресу);

коротку біографічну довідку з описом творчих здібностей та хобі;

назву навчального закладу, контактний телефон.

Роботи необхідно надати до Кагарлицького відділення Миронівської ОДПІ до 10 квітня 2014 року за адресою, м. Кагарлик, пл. Незалежності, 1, 4-й поверх, каб. 413. Довідки за тел. 6-10-46.


Оксана Кабалик, заступник начальника Миронівської ОДПІ

 

 

На Київщині послугами електронного цифрового підпису користується майже 250 тис. платників податків

 Працівниками відділу реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Київській області надано послуг більше ніж 8,6 тис. клієнтам та сформовано понад 13 тис. посилених сертифікатів.

За чотири місяці поточного року відділом реєстрації користувачів Міндоходів у Київській області надано послуг більше ніж 5,7 тис., з них юридичним особам 1,3 тис. та фізичних особам 4,4 тисячі.

 Найбільшим попитом сервіс користується у фізичних осіб (6,5 тис., що становить 75% від загальної кількості клієнтів).

Запобігання проявам корупції

 З метою протидії корупції в податкових органах та вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в т.ч. хабарництву в органах державної податкової служби, відділом внутрішньої безпеки при ДПС у Київській області Управління внутрішньої безпеки ДПС України у січні-квітні 2013 року проведено 42 лекції, виступи та бесіди в колективах. В засобах масової інформації обласного та районних рівнів з антикорупційної тематики працівниками ВВБ забезпечено публікацію 21 статі та 56 виступів на радіо та телебаченні. З початку року проведено 25 службових перевірок, за результатами яких з боку податківців області встановлено ряд порушень. На адресу керівництва органів ДПС направлено 11 подань про усунення виявлених порушень та вжиття заходів реагування, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 5 посадовців, 13 посадовим особам винесено офіційне застереження про недопущення виявлених недоліків в подальшому.

Для прийняття рішення до правоохоронних органів направлено 24 матеріали. За результатами їх розгляду відносно працівників органів ДПС, за матеріалами ВВБ розпочато 5 кримінальних проваджень та складено 2 протоколи.

Відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Київській області

 

Урочисте нагородження переможців I туру конкурсу

Всеукраїнський рейтинг "Сумлінні платники податків - 2012" на Київщині

Підприємства, що внесли найбільший внесок до місцевих бюджетів отримали подяки від першого заступника голови Київської облдержадміністрації Олександра Зайця, це: ТОВ «Свен Центр», ПП «Агрофірма «Розволожжя», ПрАТ « Племенний завод «Агро-регіон», ДП «Антонов», ТОВ «Розподільчий центр «Плюс», ТОВ «Українська молочна компанія», ТОВ «Компанія Юнівест Маркетінг», ТОВ з іноземними інвестиціями «Хенкель Баутехнік (Україна)», ТОВ “Білоцерківський молочний комбінат”.

Заступник голови ДПС у Київській області Вікторія Пєхова вручила подяки тим, хто сумлінно наповнював державний бюджет країни: МПП Фірма «Ерідон», Державне Підприємство обслуговування повітряного руху України, ТОВ «Еколаб ТЗОВ», ТОВ з іноземними інвестиціями «Ропа Україна», ТОВ «Марс Україна», ТОВ з іноземними інвестиціями «Віннер Імпортс Україна ЛТД»,  ДП «Зал Офіційних Делегатів»

Відбулося урочисте нагородження переможців І туру конкурсу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2012», що вже втретє ініціює та організовує Всеукраїнська громадська організація «Асоціація платників податків України».  Але, як зауважила Голова Територіального відділення Асоціації в Київській області  Злата Володимирівна Лагутіна «… на рівні Київської області цей захід провадиться вперше, що накладає на нас зобов’язання провести цю церемонію на високому рівні».  Так і сталося.  Вшановували переможців у Великій залі засідань Київської обласної державної адміністрації. 

  За встановленими критеріями  Рейтингова комісія визначала переможців  у різних галузях діяльності. Ними стали:  ПАТ «Миронівське хлібоприймальне підприємство», ДП Український державний центр залізничних перевезень «Укррефтранс», ПАТ «Київський картонно-паперовий комбінат», ТОВ «Ренус Ревайвел», ТОВ «Костал Україна», ПАТ «Радикал Банк», ТОВ «Браун-Формен Україна», ПАТ «Ветропак Гостомельський склозавод», КП «Білоцерківхлібопродукт».

   Оскільки завдання рейтингу полягає в посиленні ролі та авторитету платника податків у житті країни, підвищення загальної культури сплати податків, серед присутніх на урочистостях були не тільки переможці рейтингу, а й інші члени Асоціації, представники всіх бізнесових кіл Київщини.

Словами  вдячності та шани вітали присутніх державні посадовці обласної адміністрації та податкової служби. Церемонію нагородження переможців І туру конкурсу проводили голова територіального відділення Асоціації в Київській області Злата Лагутіна та народний артист України Павло Зібров. Святковому настрою сприяла  участь запрошених творчих колективів, артистів, митців.

Завдяки конкурсу Всеукраїнський рейтинг «Сумлінні платники податків», суб’єкти підприємницької діяльності отримають суспільне визнання та  вдячність держави за належне виконання своїх податкових зобов’язань, які сприяють процвітанню нашої  Батьківщини.


Шановні платники податків!

Із 1 січня 2013 року для суб’єктів господарювання стає обов’язковим подання звітності про використання реєстраторів розрахункових операцій до органів державної податкової служби в електронному вигляді.

Кагарлицьке відділення Миронівської МДІ наголошує на необхідності  до 01.07.2013 обов’язкової  заміни на нову або доопрацювання наявної касової техніки, що дасть змогу створювати контрольну стрічку в електронній формі для передачі до податкової служби по дротових або бездротових каналах зв'язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків.

Для цього необхідно обов’язково звертатись до Центрів сервісного обслуговування або виробників РРО щодо проведення ними відповідного доопрацювання наявної моделі у термін до 01.07.2013, з якого використання такої техніки тягне за собою відповідальність у зв’язку із введенням у дію п. 9 ст. 17 Закону №265.

 

 

 

ПОКАРАННЯ – НЕВІДВОРОТНЕ

Звернення громадянина упередило втрати бюджету на суму 3,3 млн. гривень

 

У ході перевірки заяви гр. «С» щодо незаконного виробництва спирту на підприємстві «У», працівниками відділення протидії незаконному обігу підакцизних товарів УПМ ДПС у Київській області спільно із співробітниками Регіонального управління Департаменту САТ ДПС України у Київській області, здійснено виїзд до підприємства «У», де відібрано зразки готової продукції (компоненту моторного палива альтернативного), які направлено на дослідження до Торгово-промислової палати України.

За результатами проведеного експертного дослідження встановлено, що під виглядом компоненту моторного палива альтернативного на підприємстві виготовлявся спирт етиловий денатурований, який належить до підакцизної групи товарів. При реалізації виготовленого спирту посадові особи підприємства «У» зобов’язані були сплатити до бюджету близько 3,3 млн. грн. акцизного податку.

На підставі зібраних матеріалів у кінці листопада відкрито кримінальне провадження за ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах щодо службових осібпідприємства«У».

У січні 2013 року під час проведення обшуку приміщень підприємства «У» виявлено 252,4 тонни прозорої рідини зі специфічним запахом спирту на орієнтовну суму 2,8 млн. гривень.

Також на території підприємства «У» виявлено вантажний автомобіль-паливоцистерну марки МАЗ із причепом-цистерною орієнтовною вартістю 300 тис. грн., у якому знаходилось 14,5 тонни прозорої рідини зі специфічним запахом спирту на орієнтовну суму 1,3 млн. гривень.

Виявлену спиртовмісну рідину та автомобіль із причепом вилучено згідно із протоколом обшуку. Розслідування кримінального провадження триває.

За матеріалами УПМ  ДПС у Київській області

 
архів Опитування
Де Ви пропонуєте розмістити в Кагарлику Алею слави Героїв, які загинули під час російсько-української війни:
біля пам’ятника Героям Небесної Сотні
40 (9.24 %)
біля головної адмінбудівлі міської ради на місці існуючих стендів
284 (65.59 %)
у Кагарлицькому парку вздовж алеї, що веде від фонтану до Меморіалу Слави
99 (22.86 %)
маю власний варіант
10 (2.31 %)
архів Анонси подій

29.08.2023 року  з 10.00 до 12.00  у Кагарлику здійснюватиме прийом громадян  начальник Обухівської РВА Микола Миколайович КРАВЧУК.

Прийом відбуватиметься в приміщенні міської ради (вул.Героїв Небесної Сотні,1). Попередній запис за телефонами:  6-09-81 (Кагарлицька міська рада);  (04572)5-09-16 (Обухівська районна військова адміністрація).

Кагарлицька міська рада

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

пл. Незалежності, 1   

тел. приймальні  04573-6-12-10,

04573-6-09-81 

ел. пошта kagarlyk_rada@ukr.net

 

ЦНАП (відділ - Центр надання адміністративних послуг)

09201, Київська обл., м.Кагарлик, 

вул. Героїв Небесної Сотні, 1   

     ел. пошта cnap.kagarlyk@ukr.net

     тел.  04573-6-09-83   

Графік прийому громадян у ЦНАПі

Понеділок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Вівторок: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Середа: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Четвер: з 08:30 до 20:00 без перерви на обід;

П’ятниця: з 08:30 до 15:30 без перерви на обід;

Субота, неділя – вихідний день.

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ «ДТЕК Київські регіональні електромережі» буде проводити ремонтні роботи  у мережах Кагарлицької та Ржищівської громад. У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії  в таких населених пунктах:

Публікуємо графік "ПРЯМИХ ЗВ'ЯЗКІВ" жителів громади з міським головою Олександром Олексійовичем ПАНЮТОЮ:

МІЖНАРОДНА АСОЦІАЦІЯ ВОЛОНТЕРІВ, ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ТА БІЖЕНЦІВ УКРАЇНИ звертається з проханням долучитися до ініціативи «НАЦІОНАЛЬНИЙ РЕЄСТР ВОЛОНТЕРІВ УКРАЇНИ Міжнародної асоціації волонтерів, переселенців та біженців України».  

БФ «Об’єднання світових культур» / United World Cultures Foundation / UWCF, Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея проводять ІІІ Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України:

ГО «Вектор прав людини» запрошує до участі у поглибленій тренінговій програмі «Допомога допомагаючим» для спеціалістів та спеціалісток, які надають правову, психологічну та психосоціальну допомогу потерпілим від війни рф проти України.

До 32-ї річниці Незалежності України  організовується проведення Всеукраїнського конкурсу творчих проєктів «Код Нації». Конкурс відбуватиметься з 10 липня по 30 вересня 2023 року та має такі етапи:

Публікуємо витяг із наказу  "ПРО ПРОВЕДЕННЯ МОБІЛІЗАЦІЇ НА ТЕРИТОРІЇ ОБУХІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ":

У зв’язку з проведенням робіт із метою забезпечення виконання вимог до дизайну офіційних вебсайтів органів виконавчої влади, затверджених Наказом Міністерства Цифрової трансформації України від 23 червня 2022 року №57,  ТИМЧАСОВО доступ до матеріалів сайту може бути обмеженим!

Просимо вибачити за тимчасові незручності! 

Актуальні новини публікуються на офіційній сторінці громади у Facebook 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100070883606005

Шановні жителі села Стави!

   Виконавчий комітет Кагарлицької міської ради повідомляє, що з 12.06.2023 року буде відновлено автобусний маршрут

о 06.45  «Стави - Кагарлик»  щоденно (крім суботи).

Для безперебійного руху автобусного маршруту просимо провести роз’яснювальну роботу серед жителів для збільшення кількості пасажирів.

Публікуємо ГРАФІК виїзних прийомів заступників  Кагарлицького міського голови на  серпень  2023 року:

У зв’язку з випадками отруєння дітей  Миронівська філія ДУ «Київський ОЦКПХ МОЗ» проводить дослідження води з  індивідуальних колодязів (безкоштовно), що використовується для споживання дітьми  віком до 3-х років:

Національна програма «ВідНОВА:UA» націлена на активну, драйвову молодь віком від 18 до 35 років, та людей, які бажають дізнатися більше про свою країну,  які вже відвідали багато місць в Україні й на тих, хто тільки мріє про подорожі:

Комунальному підприємству Кагарлицької міської ради «Міськрембудсервіс» на постійну роботу потрібні працівники благоустрою міста.

Основна вимога: уміння працювати з бензоінструментами.

Оплата праці – згідно зі штатним розписом.

Тел. для довідок  5-23-81.

Адміністрація КП КМР «Міськрембудсервіс»

Науково-освітній центр професійного розвитку Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого пропонує програму підвищення кваліфікації «Військовий облік на підприємствах, в установах, організаціях, державних органах та органах місцевого самоврядування».

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області повідомляє.

З 01 квітня 2023 року змінено адресу для листування (поштову адресу):

08001, Київська область, смт Макарів, вул. Варшавська (Пушкіна), 3Б.

Просимо всю просту, цінну, рекомендовану кореспонденцію направляти за новою адресою.

Юридична адреса: 08500, Київська область, м.Фастів, вул. Саєнка Андрія, 10.

В умовах воєнного стану вкрай важливо дбати не лише про особисту безпеку, а й безпеку та недоторканість оселі. Найшвидший та найнадійніший спосіб захистити свій дім – це встановлення сигналізації.  Таку послугу надає спеціалізований підрозділ МВС – поліція охорони. Наряди швидкого реагування працюють цілодобово і мають право виїжджати під час комендантської години:

З метою утвердження історичної пам’яті українського народу, його національної свідомості, формування та поширення духовних цінностей та пріоритетів  проводиться  Всеукраїнський літературний  конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»:

У зв’язку з активністю нового молодіжного руху «Редан», який є російською інформаційно-психологічною операцією з використанням підлітків для внутрішньої дестабілізації,  Служба у справах дітей та сім’ї  звертається:

Публікуємо звіт післяпроєктного моніторингу довкілля «Реконструкція діючого свинокомплексу по вул. Журавлівка, 1Б в с. Новосілки»

Команда BOOSTYLABS за підтримки BITONFEED оголошує про початок конкурсу для студентів українських вузів.

Оголошуємо про початок конкурсу на грант, у розмірі 20000 гривень.

Міжнародна  гуманітарна організація «Людина в біді» («People in Need»): у нас  безперервно працює Гаряча Лінія психологічної допомоги і підтримки для дорослих і дітей за номером нашого телефону Довіри 0 800 210 160 (конфіденційно, анонімно та цілодобово) безкоштовно зі всіх операторів в Україні.

Публікуємо графік руху маршрутки на Кагарлик-2, який діє з 13.03.2023 р.:

ДТЕК "Київські Регіональні Електромережі"  пропонує для ознайомлення ГРАФІК СТАБІЛІЗАЦІЙНИХ ВІДКЛЮЧЕНЬ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ.

Застосовується тільки у разі,  якщо у НЕК "Укренерго" виникне потреба збалансувати енергосистему

ЛЮДИНА - НЕ ТОВАР! Цінність людського життя - не предмет торгівлі людьми! Торгівля людьми - порушення основоположних прав і свобод

людини і громадянина!  Якщо стосовно Вас або членів Вашої родини вчиняли такі дії:

Жителі Київщини!
    У Київській обласній військовій адміністрації працює телефон «Гарячої лінії».  Якщо вам необхідна консультація щодо роботи структурних підрозділів ОВА, допомога, реагування на будь-яку надзвичайну ситуацію чи випадок на території Київської області, звертайтеся за телефоном: (044) 363 07 34.
? «Гаряча лінія» працює в робочі дні - понеділок-п’ятниця з 9.00 до 18.00.

Повідомляємо, що  Кагарлицька ДПІ  здійснює прийом громадян  за адресою: м. Кагарлик, вул. Незалежності, 1,  (колишнє  Управління соціального захисту),  1 поверх, у приміщенні   магазину  "Оріфлейм" біля перукарні "Вікторія"

ЮНІСЕФ разом із навчально-реабілітаційним центром «Джерело» підготували брошуру «Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям», яка містить відповіді на такі запитання:

До уваги споживачів електроенергії публікуємо  ГРАФІК АВАРІЙНОГО ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ:

КП КМР «ЖЕО» нагадує, що користуватися газовими балонами у квартирах багатоквартирних будинків заборонено!

Газовий балон – це є джерело підвищеної небезпеки.

Обігрівати приміщення за допомогою газових плит/балонів заборонено!

Не нехтуйте правилами безпеки, порушення правил може коштувати життя.

Будьте обережними та відповідальними.

                                                                            Адміністрація КП КМР «ЖЕО»

Консультаційний центр надає підтримку громадянам України у режимі онлайн та офлайн щодо:

В Україні діє державний портал для розшуку дітей – інформаційна платформа «Діти війни», що допомагає правоохоронним органам збирати дані про юних українців, які постраждали під час війни, зокрема зникли безвісти або були переміщені на тимчасово окуповані території та депортовані до російської федерації:

Кагарлицька міська рада інформує про початок проведення громадського обговорення щодо демонтажу, заміни елементів пам’яток Другої світової війни, що поширюють радянські та російські міфи, мають комуністичну символіку, та щодо зміни назв вулиць, провулків, які названі на честь російських та радянських діячів політики, літератури, мистецтва тощо, у населених пунктах Кагарлицької міської територіальної громади:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020р. №783 утворено Головне управління Національної соціальної сервісної служби у м. Києві та Київській області як територіальний орган Національної соціальної сервісної служби України:

До уваги багатодітних родин, які виховують від 4-х і більше дітей віком від 4 до 9 років:

 

У Центрі Товариства Червоного Хреста України (м. Кагарлик, вул. Паркова, 10 – колишня чорнобильська аптека, магазин «Оптика») наявні розвивальні рюкзачки:

     Державний заклад «Український спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення Міністерства охорони здоров'я України» з 1986 року надає безоплатну медичну допомогу населенню всіх регіонів України, яке постраждало внаслідок Чорнобильської катастрофи:

Долучайтеся до безкоштовної гарячої лінії Благодійного фонду "ПРАВО НА ЗАХИСТ"!

Розмовний клуб "УКРАЇНСЬКА ДЛЯ ВСІХ" при Центральній бібліотеці   запрошує: 

Український  державний  інститут  культурної спадщини розробив  спеціальний Telegram чат-бот (https://t.me/ZhuynovanaSpadshchyna_Bot), за допомогою якого збираються свідчення злочинів проти культурної спадщини, вчинених російськими окупаційними військами на території України:

Із  16.05.2022 року відновлює прийом громадян державний нотаріус. Графік роботи:  понеділок – п’ятниця з 08.00 до 13.00. Державний нотаріус працює за  за адресою: м. Кагарлик, вул. Паркова, 2 (каб №3 - другий поверх приміщення Центральної аптеки). Тел. для довідок 098 914 30 14 – Грачова Лілія Ігорівна.

Публікуємо тарифи на послуги з дослідження  щодо безпечності питної води, які надає Центральна випробувальна державна лабораторія Держпродспоживслужби в Київській області та м. Києві:

Зацікавлені можуть звертатися за адресою: м.Кагарлик, вул.Паркова, 14а або за номером телефону 6-10-02, 5-17-33.

ДО УВАГИ ПОКУПЦІВ! На прохідний ТОВ "Борошномельна компанія "ТЕВІ" за адресою м.Кагарлик, вул.Свято-Троїцька здійснюється продаж борошна (товар фасовано по 10 кг та 50 кг) ЗА ЦІНОЮ ВИРОБНИКА.

Служба у справах дітей  та сім’ї Кагарлицької міської ради  просить родини з дітьми (до18 років), які у зв’язку з воєнними діями  на території України переїхали до нашого міста, звернутися до ССДС для реєстрації місця тимчасового перебування!

Місцезнаходження ССДС:  Кагарлицький НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей".

У  межах  програми  "єПідтримка"  мешканці  Київщини,  які  втратили  роботу,  можуть  отримати  допомогу  від  держави    в    розмірі  6500  грн.   

Публікуємо адреси і телефони ВІДДІЛІВ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ В ОБУХІВСЬКОМУ РАЙОНІ:

Просимо терміново відгукнутися тим, хто може допомогти з житлом біженцям із зони бойових дій  – прихистити в себе або здати в оренду кімнату, квартиру чи  хату. Телефонуйте в міську раду: (04573)6-09-81.

Завантажте собі додаток  у Google Play Market (https://bit.ly/35kDDkz) та AppStore (https://apple.co/3K6v9fD) або підпишіться на телеграм-канал Київської обласної військової адміністрації https://t.me/kyivoda - і ви матимете інформацію про оголошення і відбій тривоги.

У Кагарлику в приміщенні міського Будинку культури (вул. Незалежності, 12) працює пункт збору гуманітарної допомоги для наших воїнів, жителів громади, які опинилися в складних життєвих обставинах,  та переселенців:

Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» є потужним загальнонаціональним об'єднанням благодійних та волонтерських спільнот, яке активно діє з 2011 року та об’єднує понад 70 активних членів Асоціації:

Кагарлицька міська рада інформує: 21.04.2021 прийнято постанову Кабінету Міністрів  України №397«Деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей» (далі – Постанова №397), яка набирає чинності з 01.01.2022 року:

РОЗПОДІЛ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ГРОМАДИ ЗА
ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ МІСЬКОЇ РАДИ: 

На прохання відвідувачів сайту публікуємо перелік аптек, що діють на території м. Кагарлик:

Центр розташований за адресою: 

м. Київ, вул. Генерала Алмазова, 11

 (Документ-сервіс «Готово!»)

Звернутися в Центр можна за телефоном:
0 800 33 68 19

Розрахунковий рахунок Фонду в Приватбанку:

UA523218420000026004000101439

Начальник сектору

Погребенна Наталія Миколаївна

Контактні дані:

поштова адреса: вул. Незалежності, 12 А, м. Кагарлик, 09201

електронна скринька: kv25_probation@gov.ua 

Мешканцям приватного житлового сектору забороняється використовувати для утилізації сміття контейнери біля багатоквартирних житлових будинків: для цього діє відповідний Графік вивезення побутових відходів, що забезпечується КП «Міськрембудсервіс».  Адміністрація КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація"  пропонує укладати індивідуальні угоди  також із нашим підприємством.

Із питань утримання багатоквартирних будинків у випадку аварійних ситуацій у вихідні та святкові дні, а також у вечірні години звертайтеся  до відповідального працівника  КП КМР "Житлово-експлуатаційна організація" за телефоном   096-441-05-66.

Адміністрація ЖЕО

Повідомляємо, що у зв’язку зі службовою необхідністю змінено адресу  електронної поштової скриньки (Rvk-kagarlik@ukr.net  - ця скринька була видалена, надіслані листи прийматися не будуть). У подальшому листи слід надсилати на поштову скриньку  kagarlik@post.mil.gov.ua

На землях в адміністративних межах м. Кагарлик, які розташовані за межами населеного пункту, прокладений підземний магістральний газопровід високого тиску, який є державною власністю України та перебуває у господарському віданні ПАТ «УКРТРАНСГАЗ»:

 

У місті Кагарлику Бюро правової допомоги знаходиться по вулиці Кооперативна, 19.

Офіційні сайти та місцеві ЗМІ