Весняні місячники уже стали традиційними і, здавалось би, нового тут нічого не має. Але проблеми залишаються. Нинішній двомісячник, як і всі минулі, переслідує одну і ту ж мету - упорядкування і приведення в належний санітарний стан території міста. Ще й ще раз привертається увага до доріг і скверів, до стихійних сміттєзвалищ і дворів, до всього того, що нас оточує і на що ми в змозі вплинути.
Оголошений двомісячник висунув цілу програму конкретних дій перед підприємствами, установами, організаціями, суб`єктами підприємницької діяльності. Було намічено ряд заходів по упорядкуванню споруд, огорож, фасадів, будівель, братських могил, пам`ятників, меморіалів, а також квітників та газонів. Для координації дій створена оперативна група, в складі якої працівники міської ради, керівники комунальних підприємств.
Крім благоустрою, санітарної очистки міста, в яких взяли участь переважна частина дорослого населення міста, учнівська молодь, провелись і заходи по озелененню. В третю суботу квітня в Україні проводився День навколишнього середовища. За традицією кагарличани долучились до акції "Посади дерево". День довкілля став днем практичних дій по збільшенню в Кагарлицькому парку, в інших місцях зелених насаджень, що додасть затишку і краси місту. Флора Кагарлицького парку збагатилась на півтори сотні кущів і дерев. Їх висаджено силами працівників державних установ, які взяли участь в суботнику.
У рамках двомісячника пройшов і конкурс "Найактивніший учасник благоустрою міста". Найактивніші учасники виконання заходів з благоустрою будуть нагороджені Почесними грамотами і цінними подарунками при святкуванні Дня міста Кагарлик.
Будемо вважати: двомісячник з благоустрою - це екзамен на громадську зрілість. І якби кожен складав його на "відмінно", наскільки б чистішим і впорядкованішім став наш спільний дім - рідне місто.