Із п’яти дзвінків, які надійшли до міського голови Олександра Панюти під час «Прямого зв’язку» 30 січня, найтриваліший діалог викликав один із них: від традиційно активного члена громади Сахна Віктора Миколайовича. Він був занепокоєний частими поломками світлофора, що в центрі міста, відсутністю знака «Стоянка заборонена» по вул. К.Маркса, бурульками на даху, зруйнованим димоходом і недостатньо ретельним прибиранням снігу біля будинку №10 по вул. К.Маркса, де Віктор Миколайович має помешкання. В.Сахно висловив і кілька ділових пропозицій: щодо облаштування пішохідного переходу по вул. Воровського біля будинків №№16, 18, виготовлення спеціальних контейнерів для пластикових пляшок тощо. Кожне проблемне питання, слід зауважити, мало обґрунтовану відповідь. Зокрема, з приводу пластикових відходів, як зазначив міський голова, в минулому були невдалі спроби, але нині серед підприємців є бажаючі зайнятися сортуванням сміття, і десь із квітня можна буде розпочати експеримент – хоча б із будинку №10 по К.Маркса, де проживають такі свідомі кагарличани, як Віктор Сахно.
Ткач Ганна Андріївна звернулася з проханням продовжити асфальтування вул. Б.Хмельницького. Олександр Олексійович інформував, що у 2013 році заплановано асфальтування деяких ділянок доріг у місті, у першу чергу на підйомах, які розмиваються дощами. Зокрема і по вул. Б.Хмельницького буде заасфальтовано кількасот метрів на підйом від дитячого майданчика, а на інших ділянках – ямковий ремонт при потребі.
Зі скаргою на стоянку двох вантажних авто, що належать одному з приватних підприємців, біля буд. №16 по вул. Воровського звернувся Неграш Михайло Васильович, і доручення вивчити ситуацію голова дав представнику КЖЕПу Володимиру Бондаренку.
Пенсіонери з вул. Молодіжної дякували міському голові за наведений порядок: комунальники вивезли гору сміття. Але тут же зазначили, що за ніч 2 ящики знову завалені відходами. Олександр Панюта нагадав про рішення щодо тарифів на вивезення сміття: із мешканцями багатоквартирних будинків цієї вулиці КЖЕПом буде укладена відповідна угода, а від приватного сектору сміття вивозитиметься трактором «Міськрембудсервісу» (обидва рішення виконкому опубліковані на нашому сайті в розділі "Нормативна база" ). Принагідно було зазначено, що в інтересах жителів мікрорайону був би і якнайшвидший перехід на обслуговування «Кагарликводоканалом», оскільки цукрозавод не в змозі більше утримувати існуючі мережі водопостачання і водовідведення. В ході розмови Олександр Панюта інформував також про наміри власника розібрати напівзруйноване приміщення колишнього Будинку культури цукрозаводу: у свій час жителі мікрорайону виступили проти облаштування там супермаркету, а нині це травмонебезпечний об’єкт і несанкціоноване сміттєзвалище.
Крім того, Олександр Панюта, вислухавши прохання Панченко Наталії Іванівни, дав доручення директору КП «Міськрембудсервіс» Миколі Стеценку щодо вивчення і вирішення питання про облаштування тротуару по вул. Тургенєва, а директору адміністрації парку Валерієві Петленку – про ремонт або ж, за потреби, встановлення нового поштового ящика по цій вулиці (у співпраці з вуличним комітетом).
Слід зауважити, що в ході тривалого діалогу Олександра Панюти з Віктором Сахном було ще кілька спроб вийти на «Прямий зв'язок», тож хотілося б звернутися до кагарличан із проханням лаконічно формулювати свої питання, не забирати в інших можливість прямого спілкування з міським головою.
Микола Семенюк